Судове рішення #4638064

Справа №3-440/2009 р.

                                                                           

     ПОСТАНОВА

                      І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И

    16 березня 2009 року суддя  Жовківського районого суду Львівської області Копняк С.М.,  розглянувши матеріали адміністративної справи, які надійшли від  Державної податкової інспекції у Жовківському  районі про притянення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1  , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця та мешканця ІНФОРМАЦІЯ_2»янка , вул.Криве 21 ,  працюючого головним бухгалтером ТзОВ «Електрощит» смт.Магерів вул.Л.Мартовича 32/1 Жовківського р-ну Львівської області , зі слів має на утриманні дружину інваліда 2-ї групи , -

-ст.163-1 ч.1 КпАП України ,

                                           в с т а н о в и л а :

ОСОБА_1, працюючи керівником ТзОВ«Електрощит» , допустив порушення ведення податкового обліку , а саме : п.п.17.1.4.,п.17.1., ст.17 Закону України «Про порядок погашення зобов»язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» від 21.12.2000 року №2181-111 (із змінами та доповненнями) , п.16.4 ст.16 Закону України  «Про оподаткування прибутку підприємств» ( в редакції Закону України № 283/97 –ВР від 22.05.1997 року ) (із змінами та доповненнями) , абзац 2,3 п.1 ст.9 Закону України «Про систему оподаткування» від 25.06.1991 року № 1251-12 , занижено податку на прибуток в сумі 182 грн. 00 коп. , що призвело до порушення ведення податкового обліку , чим вчинив адміністративне правопорушення передбачене ст. 163-1 ч.1 КпАП України.

Правопорушник в судовому засіданні провину у вчиненому визнав повністю та пояснив , що порушення виникло через неуважність . У вчиненому розкаюється , просить суворо не карати .

Факт вчинення правопорушення передбаченого ст.163-1 ч.1 КпАП України  ОСОБА_1 підтверджується :

-   -     Протоколом про адміністративне правопорушення серії АК№ 273473 від 17.02.2009 року

-   -     особистим поясненнями правопорушника , в яких він зокрема визнав свою  провину

-   -     акт про результати камеральної перевірки податкової звітності з податку на прибуток від 28.01.2009 року .

      Кваліфікація дій ОСОБА_1  за ст.163-1 ч.1 КпАП України є вірною.

Призначаючи вид та міру стягнення правопорушнику , враховую характер скоєного правопорушення , дані про особу правопорушника , який до адміністративної відповідальності притягується вперше .

Як обставину , що пом»якшує відповідальність правопорушника ОСОБА_1 враховую те , що він у вчиненому щиро розкаявся .

Обставин , які б обтяжували відповідальність правопорушника ОСОБА_1 судом не встановлено .

                   

-2-

 Санкція ст.163-1 ч.1 КпАП України , передбачає стягнення у вигляді штрафу .

             Приходжу до переконання , що до правопорушника з врахуванням вище перелічених обставин , доцільним буде обрати стягнення у вигляді штрафу .

Керуючись ст. 163-1 ч.1, 283, 284, 307, 308 КпАП України , суддя ,

                                              п о с т а н о в и л а :

ОСОБА_1 ,  визнати винуватим у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ст.163-1 ч.1 КпАП України та накласти на неї стягнення у вигляді штрафу в сумі 85 (вісімдесять п»ять) грн.00коп.-  в дохід держави.

Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора , за винятком постанов про застосування стягнення , передбаченого ст.32 КУпАП України .

Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою , яку притягнуто до адміністративної відповідальності , її законним представником , захисником , потерпілим , його представником або на неї може бути винесено протест прокурора протягом 10 днів з дня винесення постанови .

Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до Апеляційного суду Львівської області через Жовківський районний суд Львівської області.

    Штраф має бути сплачений порушником не пізніше як через п»ятнадцять днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження або опротестування такої постанови – не пізніше як через п»ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги або протесту без задоволення.

    У разі несплати правопорушником штрафу у цей строк, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби за місцем проживання правопорушника, роботи або місцем знаходження його майна в порядку, встановленому законом. Строк виконання постанови протягом трьох місяців з дня винесення .

У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується:

    -  подвійний розмір штрафу, визначений постановою;

    - витрати на облік зазначених правопорушень. Розмір витрат визначається КМ України.

Суддя

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація