Судове рішення #4638280

Справа № 3-646/2009

   

     ПОСТАНОВА

                      І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И

27 березня 2009 року суддя Жовківського районного суду Львівської                         області Копняк С.М., розглянувши матеріали адміністративної справи , які надійшли від ВДАІ Жовківського РВ УМВСУ у Львівській області , про притягнення до адміністративної відповідальності , ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , проживає : ІНФОРМАЦІЯ_2 , не працюючого , -

за ст. 130 ч.1  КпАП України,

В С Т А Н О В И Л А :

ОСОБА_1 27.02.2009 року приблизно о 03 год. 05 хв. в м.Жовкві Жовківського району Львівської області керуючи автомобілем НОМЕР_1 , в стані алкогольного сп”яніння , чим порушив п.2.9 А ПДР України.

             Правопорушник в судове засідання  не прибув  не повідомивши  суд про причини  своєї неявки , хоча про час та місце розгляду справи був повідомлений належним чином, та від нього не надійшло клопотання про відкладення розгляду справи . Тому суд вважає за можливе розглянути справу у його відсутності .

 

Факт вчинення правопорушення передбаченого ст.130 ч.1 КпАП України ОСОБА_1 підтверджується :

-   -     протоколом АД № 0746263 від 27.02.2009 року

-   -     протоколом медичного огляду для встановлення факту вживання психоактивної речовини та стану сп»яніння від 27.02.2009 року , з якого вбачається , що він перебував в стані алкогольного сп»яніння .

      Кваліфікація дій ОСОБА_1  за ст. 130 ч.1 КпАП України є вірною .

Призначаючи вид та міру стягнення правопорушнику , враховую характер скоєного правопорушення , дані про особу правопорушника , який до адміністративної відповідальності притягується вперше .

Обставин , які б обтяжували або пом»якшували відповідальність правопорушника ОСОБА_1 судом не встановлено .

Санкція ст.130 ч.1 КпАП України , передбачає стягнення у вигляді штрафу, або позбавлення права керування транспортними засобами , або громадські роботи , або адміністративний арешт .

             Приходжу до переконання , що до правопорушника з врахуванням вище перелічених обставин , доцільним буде обрати стягнення у вигляді штрафу .

    Керуючись ст. 130 ч.1 , 283 , 284,307,308 КпАП України , суддя ,-


-2-

               

П О С Т А Н О В И Л А :

ОСОБА_1  , визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ст. 130 ч.1  КпАП України та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в сумі 2 550 / дві тисячі п”ятсот п”ятдесять / грн. 00 коп.- в дохід держави .

Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора , за винятком постанов про застосування стягнення , передбаченого ст.32 КУпАП України .

Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою , яку притягнуто до адміністративної відповідальності , її законним представником , захисником , потерпілим , його представником або на неї може бути винесено протест прокурора протягом 10 днів з дня винесення постанови .

Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до Апеляційного суду Львівської області через Жовківський районний суд Львівської області.

    Штраф має бути сплачений порушником не пізніше як через п»ятнадцять днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження або опротестування такої постанови – не пізніше як через п»ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги або протесту без задоволення.

    У разі несплати правопорушником штрафу у цей строк, постанова про накладення

штрафу надсилається для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби за

місцем проживання правопорушника , роботи або місцем знаходження його майна в

порядку , встановленому законом. Строк виконання постанови протягом трьох місяців

з дня винесення  .

У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується:

    -  подвійний розмір штрафу, визначений постановою;

    - витрати на облік зазначених правопорушень. Розмір витрат визначається КМ України.

Суддя

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація