Судове рішення #464505
Справа № 3-542/2007р

Справа № 3-542/2007р.

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

19 січня 2007 р.                                                                                                                                                   м.Харків

Суддя Київського районного суду м. Харкова Попрас В.О., розглянувши матеріал про притяг­нення до адміністративної відповідальності громадянина ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, не працюючого, що мешкає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_1,

за ст. 122 4.2 КпАП України, -

ВСТАНОВИВ:

23.12.2006р. ОСОБА_1 керуючи автомобілем Шевролет, держ. НОМЕР_1 о 9.45 год. по пр. Леніна здійснив зупинку ближче ніж 30 м від посадкового майданчику маршрутного транс­порту, чим порушив п. 15.9 Правил дорожнього руху України.

У судове засідання правопорушник не з'явився, хоча своєчасно і належним чином був повідом­лений про місце і час розгляду справи. Клопотань про відкладення розгляду справи від нього не надхо­дило, тому суд, у відповідності зі ст.268 КпАП України, розглядає справу в його відсутність.

Винність ОСОБА_1 у скоєні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.122 ч.2 КпАП України, підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення від 23.12.2006р., з яким правопорушник ознайомлений, згоден.

При накладенні стягнення суд враховує характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини справи.

Керуючись ст.283, 284, ст. 122 ч.2 КпАП України, -

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 визнати винним у скоєні правопорушення, передбаченого ст. 122 ч.2 КпАП України, і накласти адміністративний штраф на користь держави у розмірі 15 (п'ятнадцять) грн.

Постанова остаточна, оскарженню не підлягає.

 

 

 

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація