ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
Справа № 700/1330/14-ц
Провадження № 2/700/424/14
26 грудня 2014 р. Лисянський районний суд Черкаської області
в складі: головуючого - судді: Пічкур С.Д., при секретарі: Сіденко Н.П.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в смт. Лисянка цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
В С Т А Н О В И В:
Сторони перебувають у зареєстрованому шлюбі з 28 листопада 1992 року, який зареєстрований Лисянським відділом ЗАГС, актовий запис № 82. Від шлюбу мають двох дітей: донька Яна ІНФОРМАЦІЯ_1 та син ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_2.
Позивачка звернулася до суду з позовом про розірвання шлюбу, вказуючи, що спільне життя з відповідачем не склалося, вони втратили почуття поваги та любові один до одного. Зараз не проживають разом як подружжя, шлюб існує лише формально. Вважає, що примирення між ними категорично неможливе, просить розірвати шлюб.
В судове засідання позивачка не з’явилась, подала заяву про розгляджу справи у її відсутність, на задоволенні позову наполягає, проти винесення заочного рішення не заперечує.
Відповідач в судове засідання не з’явився. Про час і місце судового розгляду повідомлений належним чином, що підтверджується повідомленням про вручення №19300 0064563 0.
Приймаючи до уваги, що позивачка не заперечує проти заочного розгляду справи, суд ухвалив розглянути справу відповідно до ст. 224 ЦПК України у відсутності відповідача з ухваленням заочного рішення.
Суд, дослідивши матеріали справи, вважає позовні вимоги обгрунтованими і такими, що підлягають задоволенню, оскільки сторони не проживають як подружжя, шлюб існує формально, на примирення категорично не згідні.
Згідно ст. 112 СК України, суд з'ясовує фактичні взаємини подружжя, дійсні причини позову про розірвання шлюбу, бере до уваги наявність малолітньої дитини, дитини-інваліда та інші обставини життя подружжя. Суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.
За таких обставин, наявність реєстрації шлюбу між сторонами без його фактичного збереження суперечить їх інтересам, відтак шлюб потрібно розірвати.
Після розірвання шлюбу позивачці залишити шлюбне прізвище.
Виходячи з викладеного та керуючись ст.ст. 110, 112 Сімейного кодексу України, керуючись ст.ст. 60, 76, 213, 214, 215, 224, 225, 226, 228 ЦПК України, суд
В И Р І Ш И В:
Позовні вимоги задовольнити повністю.
Шлюб зареєстрований 28 листопада 1992 року Лисянським відділом ЗАГС між ОСОБА_2 та ОСОБА_2 (дошлюбне прізвище Завалій) ОСОБА_4, актовий запис № 82 - розірвати.
Після розірвання шлюбу позивачці залишити шлюбне прізвище - ОСОБА_2.
Рішення може бути переглянуто судом що його ухвалив протягом десяти днів з дня його отримання за заявою відповідача.
Головуючий - підпис С. Д.