Справа № 2-н-83/2008р.
УХВАЛА
про повернення заяви про видачу судового наказу
м. Корюківка 05 серпня 2008 року
Суддя Корюківського районного суду Чернігівської області Висоцька Н.В., розглянувши матеріали заяви ЗАТ КБ «ПриватБанк» до ОСОБА_1 про видачу судового наказу про стягнення боргу за наданий кредит в сумі 4717,49 гривень, відповідно до ст. 98 ЦПК України, -
ВСТАНОВИВ:
Закрите акціонерне товариство комерційний банк «ПриватБанк» за підписом представника банку ОСОБА_2, мешканця АДРЕСА_1, звернулось до суду із заявою до ОСОБА_1, проживаючої в АДРЕСА_2 про видачу судового наказу.
У заяві Закрите акціонерне товариство комерційний банк «ПриватБанк» просить стягнути з ОСОБА_1 заборгованість по кредиту в сумі 4 717 гривень 49 копійок, стягнути з боржниці судові витрати у розмірі 25 гривень 50 копійок державного мита, 15 гривень втрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду цивільної справи.
Вказана заява не може бути прийнята за наступних обставин.
Так, з заяви про видачу судового наказу вбачається, що ОСОБА_3 проживає за вказаною в заяві адресою, а саме: АДРЕСА_2 але відповідно до довідки № 368 від 05.08.08 року виданої Волинківською сільскою радою Корюківського району Чернігівській області боржник на території сільскої ради не проживає та не прописаний.
Згідно ч.1 ст.109 ЦПК України позови до фізичної особи пред'являються в суд за місцем її проживання. Ст. 97 ЦПК України передбачає , що заява про видачу судового наказу подається до суду першої інстанції за загальними правилами підсудності, встановленими цим Кодексом. За таких умов суд приходить до висновку, що заяву про видачу судового наказу необхідно повернути, так як справа не підсудна даному суду .
Відповідно до вимог ч.1 ст.101 ЦПК України повернення заяви , у випадках встановлених частиною другою ст. 121 ЦПК , не є перешкодою для повторного звернення з такою самою заявою, після усунення її недоліків.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 96,101, ч.1 ст.109,121 ЦПК України, -
УХВАЛИВ:
Повернути заяву про видачу судового наказу Закритого акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості по кредиту.
Роз'яснити Закритому акціонерному товариству комерційний банк «ПриватБанк», що повернення заяви , у випадках встановлених частиною другою ст. 121 ЦПК , не є перешкодою для повторного звернення з такою самою заявою, після усунення її недоліків.
Копію цієї ухвали невідкладно надіслати представнику Закритого акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» ОСОБА_2, мешканцю АДРЕСА_1, разом із поданою заявою та всіма доданими до неї документами.
У суді залишити завірені копії заяви та доданих до неї документів.
Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду Чернігівської області через
Семенівський районний суд Чернігівської області шляхом подання протягом п'яти днів з дня
проголошення ухвали заяви про апеляційне оскарження і подання протягом дести днів після
подання заяви про апеляційне оскарження апеляційної скарги з надсиланням її копії до суду
апеляційної інстанції. Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про
апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про
апеляційне оскарження.