Судове рішення #47294108


Куп'янський міськрайонний суд Харківської області

м. Куп'янськ, вул. Першого Травня, 27a, 63701, (05742) 5-19-70


Справа №3-581/10

ПОСТАНОВА

ИМЕНЕМ УКРАЇНИ

16.03.2010 року м. Куп’янськ

Суддя Куп’янського міськрайонного суду Харківської області Сіренко Ю.Ю., розглянувши справу про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 204-1 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, у відношенні:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки ІНФОРМАЦІЯ_2, тимчасово не працюючої, проживаючої за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3, ідентифікаційний номер не відомий,

встановив:

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення серії СхРУ № 005885 від 16.03.2010 року, складеного інспектором ПС II категорії 4 відділення ІПС влс «Куп’янськ» ОСОБА_2, 16.03.2010 року о 09 год. 30 хв. ОСОБА_1 затримана прикордонним нарядом «Перевірка документів» у складі прапорщика ОСОБА_2 при здійсненні прикордонного контролю електропотягу № 6603 «Валуйки-Тополі» у вагоні № 3, дана особа на паспортний контроль пред’явила копію паспорта громадянки України, яка не дає право для перетину державного кордону України, внаслідок чого перетнула державний кордон України в пункті пропуску без відповідних документів.

Правопорушник ОСОБА_1 у судовому засіданні свою провину у вчиненому правопорушенні визнала повністю, просила суворо її не наказувати.

Викладені вище обставини підтверджується матеріалами адміністративної справи, а саме: протоколом про адміністративне правопорушення СхРУ № 005885 від 16.03.2010 року (а.с.3), протоколом про адміністративне затримання (а.с.4), іншими матеріалами справи.

Таким чином, ОСОБА_1 скоїла правопорушення, передбачене ст. 204-1 ч.1 КУпАП.

Враховуючи викладене, особу правопорушника, яка раніше до адміністративної відповідальності не притягувалася, щиро кається у вчиненому, а також характер і обставини вчиненого правопорушення, малозначність скоєного, вважаю за можливе ОСОБА_1 від адміністративної відповідальності звільнити, обмежившись усним зауваженням.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 22, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя,

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звільнити від адміністративної відповідальності за ст. 204-1 ч. 1 КУпАП, обмежившись усним зауваженням.

Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Харківської області через Куп'янський міськрайонний суд Харківської області шляхом подачі апеляційної скарги протягом десяти днів з дня її винесення.



Суддя - Ю.Ю.Сіренко


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація