Судове рішення #47740
ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

 

ВИЩИЙ  ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  УКРАЇНИ

 

           УХВАЛА         

       

18 липня 2006 р.                                                                                  

№ 2-6/10219-2006 

 

Вищий господарський суд України  у складі колегії суддів:

головуючого судді

Кравчука Г.А.,

 

суддів:

Мачульського Г.М.,

 

 

Шаргало В.І.

 

розглянувши матеріали

 

касаційної скарги

Товариства з обмеженою відповідальністю “Атракціон”

 

на ухвалу

господарського суду Автономної Республіки Крим від 06.06.2006 року

 

у справі

№2-6/10219-2006

 

за позовом

Товариства з обмеженою відповідальністю “Атракціон”

 

до

Суб'єкта підприємницької діяльності ОСОБА_1

 

про

визнання недійсним договору суборенди земельної ділянки

 

ВСТАНОВИВ:

 

За клопотанням позивача - Товариства з обмеженою відповідальністю “Атракціон” ухвалою від 06.06.2006 року у даній справі господарським судом Автономної Республіки Крим на підставі ст. 66 Господарського процесуального кодексу України вжиті заходи щодо забезпечення позову шляхом заборони СПД ОСОБА_1 та іншим особам вчиняти дії та здійснювати заходи спрямовані  на володіння, використання та розпорядження спірною земельною ділянкою.

Не погоджуючись з названою ухвалою, Товариство з обмеженою відповідальністю “Атракціон”  звернулось  до Вищого господарського суду України з касаційною скаргою про її скасування.

Проте, до надіслання ухвали про прийняття скарги до провадження від  скаржника надійшла заява про  відмову від скарги .

Керуючись статтями 86,   пунктом  7 частини 1 статті 1113 Господарського процесуального кодексу України, Вищий господарський суд України         

         

                                      УХВАЛИВ:

 

Касаційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю “Атракціон” на ухвалу господарського суду Автономної Республіки Крим від 06.06.2006 року у справі №2-6/10219-2006 повернути скаржнику без розгляду.

 

 

 

 

Головуючий  суддя  

 

Кравчук Г.А.

 

Суддя

 

Мачульський Г.М.

 

 Суддя

 

 Шаргало В.І.

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація