ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
Справа 2а-1187/08
У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без розгляду
11 листопада 2008 року м. Львів
Львівський окружний адміністративний суд в складі:
головуючої - судді Хоми О.П.,
при секретарі Бредіхіній Н.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Управління праці та соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації, Управління праці та соціального захисту населення Золочівської райдержадміністрації про стягнення невиплаченої і недоплаченої щорічної разової допомоги учасника війни,
в с т а н о в и в :
ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом, в якому просить визнати протиправними дії відповідача щодо виплати їй разової грошової допомоги у 2007 році у розмірі меншому, ніж визначено Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та стягнути з відповідача доплату разової грошової допомоги в розмірі 1163 грн. 00 коп.
Ухвалою судді від 06.08.2008 року провадження в справі відкрито.
Ухвалою судового засідання від 28.10.2008 року суд позовну заяву залишив без руху, оскільки позивачем не виконано вимоги ч.4 статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України, а саме: позивачем не підписано позовну заяву із зазначенням дати її підписання.
Суд надав позивачу строк до 10 листопада 2008 року усунути недоліки позовної заяви шляхом подачі до суду підписаних копій позовної заяви або шляхом безпосереднього підписання наявних в суді примірників позову з зазначенням дати підписання.
Позивач вимог ухвали суду від 28.10.2008 року не виконав, недоліків позовної заяви у строк, встановлений судом, не усунув.
Відповідно до п.7 ч.1 ст.155 Кодексу адміністративного судочинства України суд своєю ухвалою залишає позовну заяву без розгляду, якщо провадження в адміністративній справі було відкрито за позовною заявою, яка не відповідає вимогам статті 106 цього Кодексу, і позивач не усунув цих недоліків у строк, встановлений судом.
Відповідно до ч.3 ст. 155 Кодексу адміністративного судочинства України особа, позовна заява якої залишена без розгляду, після усунення підстав, з яких заява була залишена без розгляду, має право звернутися до адміністративного суду в загальному порядку.
Керуючись ст.ст. 155, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
у х в а л и в :
Позовну заяву ОСОБА_1 до Управління праці та соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації, Управління праці та соціального захисту населення Золочівської райдержадміністрації про стягнення невиплаченої і недоплаченої щорічної разової допомоги учасника війни залишити без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена до Львівського апеляційного адміністративного суду через Львівський окружний адміністративний суд протягом десяти днів після подачі заяви на апеляційне оскарження, яка подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали, або в порядку ч.5 ст. 186 Кодексу адміністративного судочинства України.
Ухвала набирає законної сили в строк та в порядку, передбаченому ст.254 Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя ХОМА О.П.