Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #480307029


Справа № 724/1342/22

Провадження № 2-н/724/68/22



ХОТИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

СУДОВИЙ НАКАЗ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ




06 вересня 2022 року                                                                           м. Хотин

Суддя Хотинського районного суду Чернівецької області Сілантьєва Е.Є., розглянувши заяву акціонерного товариства «Оператор газорозподільної системи «Чернівцігаз», що знаходиться за адресою: м.Чернівці вул. Винниченка 9-А, про видачу судового наказу за вимогою про стягнення з ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстроване місце проживання: АДРЕСА_1 РНОКПП НОМЕР_1 , заборгованості за надані послуги з розподілу природного газу.

У відповідності зі ст. 526 ЦК України зобов`язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог ЦК України.

Керуючись ст. ст.160-164,167-172 ЦПК України,ст. 526 ЦК України, ст. ст.67,68 ЖК України, -


                                                               Н А К А З У Ю:


Стягнути з ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстроване місце проживання: АДРЕСА_1 РНОКПП НОМЕР_1 , на користь акціонерного товариства «Оператор газорозподільної системи «Чернівцігаз», що знаходиться за адресою: м.Чернівці вул. Винниченка 9-А, код ЄДРПОУ 03336166, рахунок № НОМЕР_2 в АТ «Ощадбанк» м.Чернівці МФО 356334 заборгованість за надані послуги з розподілу природного газу в розмірі 8 502,47 грн. (вісім тисяч п`ятсот дві гривні 47 копійок) за період з січня 2020 року по червень 2022 року.

Стягнути з ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстроване місце проживання: АДРЕСА_1 РНОКПП НОМЕР_1 , на користь акціонерного товариства «Оператор газорозподільної системи «Чернівцігаз», що знаходиться за адресою: м.Чернівці вул. Винниченка 9-А, код ЄДРПОУ 03336166, рахунок № НОМЕР_3 в АБ «Кліринговий дім» МФО 300647 судовий збір у розмірі 248,10 грн. (двісті сорок вісім гривень 10 копійок).

Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.

Під час розгляду вимогу порядку наказного провадження та видачі судового наказу суд не розглядає обґрунтованість заявлених стягувачем вимог по суті.

Згідно зіст. 170 ЦПК України боржник має право протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав, крім випадків видачі судового наказу відповідно до пунктів 4,5, ч. 1ст. 161 цього Кодексу. Заява про скасування судового наказу може бути подана органами та особами, яким законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб.

Відповідно до ст. 171 ЦПК України - заява про скасування судового наказу не пізніше наступного дня передається судді, визначеному у порядку, встановленому ст. 33 ЦПК України. Заява боржника про скасування судового наказу, подана після закінчення строку, встановленого частиною першою ст. 170 ЦПК України, повертається, якщо суд за заявою особи, яка її подала, не знайде підстав для поновлення строку подання цієї заяви. У разі відсутності підстав для повернення заяви про скасування судового наказу, суддя не пізніше двох днів після її подання постановляє ухвалу про скасування судового наказу, в якій роз`яснює заявнику (стягувачу) його право звернутися до суду із тими самими вимогами в порядку спрощеного позовного провадження. В ухвалі про скасування судового наказу суд за клопотанням боржника вирішує питання про поворот виконання судового наказу в порядку, встановленому ст. 444 ЦПК України.

Відповідно до ч. 1ст. 172 ЦПК України у разі ненадходження до суду заяви від боржника про скасування судового наказу протягом п`яти днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили.


Суддя:                                                                                             Сілантьєва Е.Є.





Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація