Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #480365513

Справа № 354/987/22

Провадження № 4-с/354/3/22

                   


У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


08 вересня 2022 року                                                        м.Яремче


Суддя Яремчанського міського суду Івано-Франківської області Єрмак Н.В., розглянувши скаргу ОСОБА_1 на дії державного виконавця Яремчанського відділу державної виконавчої служби у Надвірнянському районі Івано-Франківської області Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Івано-Франківськ) Греджука О.В. заінтересована особа: ОСОБА_2 ,-

в с т а н о в и в :


06.09.2022 року надійшла вищевказана скарга.

Вивчивши матеріали скарги, суд вважає, що скарга подана і оформлена в порядку, встановленому ст. ст.447-448 ЦПК України, а подане клопотання про поновлення строку для подання скарги підлягає задоволенню.

Керуючись ст. 447-450 ЦПК України, ст. 74 Закону України «Про виконавче провадження», суд,-

у х в а л и в:

Відкрити провадження у справі.

Поновити ОСОБА_1 строк для подання скарги на дії державного виконавця по відкриттю виконавчого провадження №69211233 та скасування постанови державного виконавця про відкриття провадження від 10.06.2022 року.

Призначити скаргу до розгляду на 15.09.2022 року на 13 год. 30 хв.

Про розгляд скарги повідомити заявника, державного виконавця, заінтересовану особу.

Витребувати у Яремчанському відділі державної виконавчої служби у Надвірнянському районі Івано-Франківської області Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Івано-Франківськ) матеріали виконавчого провадження №69211233 у прошитому та пронумерованому вигляді.

Учасники справи  можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою:

https://yr.if.court.gov.ua.

Ухвала оскарженню не підлягає.




Суддя: Н. В. Єрмак









Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація