Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #48057210

Справа 350/1359/15-п

Номер провадження 3/350/597/2015


П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

11 вересня 2015 року смт.Рожнятів

Суддя Рожнятівського районного суду Івано-Франківської області Бейко А.М., розглянувши матеріали, які надійшли від заступника начальника Рожнятівського РВ УМВС про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жительку АДРЕСА_1, не працює, громадянинку України, за вчинення правопорушення, передбаченого ст.187 ч.1 КУпАП, суд -

В С Т А Н О В И В:

30.08., 31.08., 01.09., 02.09., 03.09. та 04.09.2015 року, після 22.00 год. ОСОБА_1 була відсутня по місцю свого проживання АДРЕСА_1, чим своїми діями порушила правила обмеження адміністративного нагляду.

Свою вину у вчиненні правопорушення передбаченого ст.187 ч.1 КУпАП ОСОБА_1 визнала повністю, крім того її винуватість у вчиненні даного правопорушення доведена зібраними матеріалами адміністративної справи, зокрема протоколами про вчинення адміністративного правопорушення.

При накладенні адміністративного стягнення враховую характер вчиненого правопорушення та особу, яка притягується до адміністративної відповідальності, ступінь її вини, обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність.

Керуючись ст.ст.401, 279-284, 294 КУпАП, суд -

П О С Т А Н О В И В :

ОСОБА_1 визнати винуватою у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.187 ч.1 КУпАП та призначити їй адміністративне стягнення у виді штрафу в сумі 55 грн.

Стягнути з ОСОБА_1 в дохід держави судовий збір у розмірі 243,60 грн.

На постанову може бути подано апеляційну скаргу до Апеляційного суду Івано-Франківської області протягом десяти днів з дня винесення постанови через Рожнятівський районний суд.



Суддя :

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація