Судове рішення #48119105

Справа № 1813/3354/2012

3/1813/790/2012

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

05 червня 2012 року м.Охтирка

Суддя Охтирського міськрайонного суду Сумської області Мірошниченко О. В., розглянувши матеріали, які надійшли від Охтирського МВ УМВС України в Сумській області про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, учня ІНФОРМАЦІЯ_2, мешканця ІНФОРМАЦІЯ_3, -

за ст. 173 КУпАП, суд, -

ВСТАНОВИВ:

30.05.2012 року близько 02 годині ночі неповнолітній ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_4, пошкодив дверну ручку магазину “Одежка”, що розташований в м. Охтирка, вул. Жовтнева, 4, штовхав парасольку, що знаходиться біля кафе “ОСОБА_2 м. Охтирка, вул. Жовтнева, 2-а, чим порушив громадський порядок і спокій громадян.

Своїми діями скоїв правопорушення передбачене ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Правопорушник у судовому засіданні визнав свою вину у частковому обсязі і пояснив, що дійсно штовхав парасольку, яка знаходиться біля кафе “Бургер Клаб”, а решту вчинив його друг ОСОБА_3 з яким разом гуляли і вживали спиртні напої.

Факт скоєння правопорушення підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення від 30.05.2012 року серія СУ № 201033, поясненнями самого правопорушника у протоколі про адміністративне правопорушення та поясненнями у судовому засіданні.

Таким чином в діях правопорушника вбачається склад адміністративного правопорушення передбаченого ст. 173 КУпАП, а саме: дрібне хуліганство, тобто нецензурна лайка в громадських місцях, образливе чіпляння до громадян та інші подібні дії, що порушують громадський порядок і спокій громадян.

Суд враховує ступень тяжкості правопорушення, особу правопорушника, обставини, що пом”якшують та обтяжують відповідальність.

Суд враховує визнання вини особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, однак з урахуванням обставин скоєння правопорушення та особи порушника, беручи до уваги той факт, що правопорушення було скоєно в стані алкогольного сп”яніння, дійшов до висновку, що накладення штрафу та застосування виправних робіт не буде достатнім для його виправлення, тому наявні підстави для застосування стягнення у вигляді громадських робіт строком на 40 годин.

На підставі викладеного, керуючись ст. 283, ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

ПОСТАНОВИВ:

Накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт строком на 40 годин.

Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Сумської області через Охтирський міськрайонний суд Сумської області протягом 10 днів з дня її винесення.

Суддя ОСОБА_4




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація