Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #481504243

Єдиний унікальний номер: 379/1100/22

Провадження № 1-кп/379/103/22


УХВАЛА

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

15 листопада 2022 року


Таращанський районний суд Київської області в складі:

головуючого судді Шабрацького Г.О.,

за участю секретаря судового засідання Носач Н.О.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Тараща питання виправлення описки у вироку Таращанського районного суду Київської області від 14.11.2022 у кримінальному провадженні № 12022111030002377

                                                               ВСТАНОВИВ:

Вироком Таращанського районного суду Київської області від 14.11.2022 ОСОБА_1 визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.4ст.185 КК України та призначено узгоджене сторонами покарання у виді 5 (п`яти) років позбавлення волі. На підставі ст. 75 КК України звільнено ОСОБА_1 від відбування призначеного покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк 2 (два) роки.

Вирок законної сили не набрав.

Судом встановлено, що при винесені даного вироку,було допущено описку по всьому тексту вироку, а саме зазначено невірно в прізвище прокурора, який приймав участь в судовому засіданні, замість прізвища прокурора «Прокопович Т.В.» зазначено прізвище прокурора «Місюра Я.І».

Суд з власної ініціативи порушив питання виправлення описки в зазначеному вироку.

Сторони кримінального провадження будучи повідомленими про дату, час і місце засідання, в судове засідання не з`явилися, що не перешкоджає розгляду питання про виправлення описки.

На підставі ч. 4 ст. 107 КПК України фіксування судового процесу за допомогою технічних засобів не здійснювалося.

Згідно із ст. 379 КПК України суд має право за власною ініціативою або за заявою учасника кримінального провадження чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні. Питання про внесення виправлень суд вирішує в судовому засіданні. Учасники судового провадження повідомляються про дату, час і місце засідання. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень. Ухвалу суду про внесення виправлень у судове рішення чи відмову у внесенні виправлень може бути оскаржено.

Враховуючи те, що у судовому засіданні знайшло своє підтвердження допущення описки у зазначеному вироку, суд вважає, що вона підлягає виправленню, а саме зазначити вірно прізвище прокурора, замість невірно вказаного « ОСОБА_2 » зазначити вірно « ОСОБА_3 »

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 371, 372, 379, 392, 395 КПК України, суд,

                                                           УХВАЛИВ:

Виправити описку, допущену по тексту вироку Таращанського районного суду Київської області від 14.11.2022, винесеному в рамках кримінального провадження № 12022111030002377, яким  ОСОБА_1 визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.4. ст. 185 КК України, зазначивши по всьому тексту вироку прізвище прокурора замість « ОСОБА_2 » зазначити вірно « ОСОБА_3 ».

Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано.

Ухвалу суду може бути оскаржено до Київського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги через Таращанський районний суд Київської області протягом семи днів з дня її оголошення.


Головуючий суддя:Г. О. Шабрацький







Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація