Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #483339903


Справа № 131/211/23

Провадження № 3/131/122/2023


ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


27.02.2023 року м. Іллінці


                                                                                       


Суддя Іллінецького районного суду Вінницької області Коваль А.М., розглянувши справу про адміністративне правопорушення, яка надійшла від СПД №1 ВП №5 Вінницького РУП ГУНП у Вінницькій області про притягнення ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , жительки АДРЕСА_1 , зареєстровної: АДРЕСА_2 , українця, громадянина України, студента,

до відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст.175-1  Кодексу України про адміністративні правопорушення, -


                                            ВСТАНОВИВ:


ОСОБА_1 16 лютого 2023 року, о 14:00 год. в м. Іллінці Вінницького району Вінницької області, по вул. Студентській, при значному скупчені людей курила тютюнові вироби.

Своїми діями ОСОБА_1   вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 175-1 КУпАП - куріння тютюнових виробів у заборонених місцях.

В судове засідання ОСОБА_1 будучи належним чином повідомленою про час та місце розгляду справи не з`явився, подала до суду заяву, в якій вину визнає, просить розглянути справу за її відсутності.

За таких обставин, суд вважає за можливе розглядати справу у відсутність належним чином повідомленої ОСОБА_1 .

Розглянувши матеріали справи про адміністративне правопорушення, суд дійшов слідуючого висновку.

За змістом ст. 245 КУпАП завданнями провадження в справах про адміністративні правопорушення є: своєчасне, всебічне, повне і об`єктивне з`ясування обставин кожної справи, вирішення її в точній відповідності з законом.

Статтею 280 КУпАП встановлено, що орган (посадова особа) при розгляді справи про адміністративне правопорушення зобов`язаний з`ясувати: чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна дана особа в його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини, що пом`якшують і обтяжують відповідальність, чи заподіяно майнову шкоду, чи є підстави для передачі матеріалів про адміністративне правопорушення на розгляд громадської організації, трудового колективу, а також з`ясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.

Частиною першою статті 175-1 КУпАП передбачена адміністративна відповідальність за куріння тютюнових виробів у місцях, де це заборонено законом, а також в інших місцях, визначених рішенням відповідної сільської, селищної, міської ради.

Вина ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст.175-1 КУпАП, підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії ВАВ №144847 від 16 лютого 2023 року та поясненнями самої ОСОБА_1 ..

Відповідно до ч. 1, 2 ст. 33 КУпАП, стягнення за адміністративне правопорушення накладається у межах, установлених цим Кодексом та іншими законами України.

Враховуючи суспільну небезпеку та характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, ступінь її вини та майновий стан, за відсутності пом`якшуючих та обтяжуючих вину обставин, враховуючи те, що ОСОБА_1 є неповнолітньою,  вважаю за необхідне застосувати відносно неї захід впливу, що застосовується до неповнолітніх, передбачений ст. 24-1  КУпАП, у виді попередження.

На підставі викладеного, керуючись статтями 13, 24-1, 175-1, 283, 284, 287 КпАП України


                                              ПОСТАНОВИВ:


Визнати ОСОБА_1 винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 175-1 КУпАП, та застосувати до неї захід впливу, що застосовується до неповнолітніх – попередження.

Постанова судді по справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником протягом десяти днів з дня винесення постанови до Вінницького апеляційного суду.




Суддя:


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація