Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #483549612

                                                       Справа № 367/4552/22

                                                       Провадження №2/367/2915/2023


УХВАЛА

Іменем України


07 березня 2023 року Ірпінський міський суд Київської області у складі :

головуючого судді - Горбачової Ю.В.,

за участі секретаря - Музики Є.О.,

розглянувши заяву про відвід, заявлену адвокатом Лиричевим В.В., який є представником ОСОБА_1 , відповідача по цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про розірвання шлюбу,


ВСТАНОВИВ:


В провадженні Ірпінського міського суду Київської області перебуває цивільна справа № 367/4552/22 за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про розірвання шлюбу.

Вказана справа призначена до судового розгляду по суті на 10 березня 2022 року о 14 год. 00 хв. в приміщенні Ірпінського міського суду Київської області за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін.

06.03.2023 року від адвоката Лиричева В.В., який діє в інтересах відповідача ОСОБА_1 , надійшла заява про відвід головуючого судді Горбачової Ю.В., в якому він зазначає про упередженість та зацікавленість судді Горбачової Ю.В. у вирішенні справи.

Згідно ч.ч.2,3 ст. 40 ЦПК України питання про відвід судді вирішує суд, який розглядає справу. Суд задовольняє відвід, якщо доходить висновку про його обґрунтованість. Якщо суд доходить висновку про необґрунтованість заявленого відводу і заява про такий відвід надійшла до суду за три робочі дні (або раніше) до наступного засідання, вирішення питання про відвід здійснюється суддею, який не входить до складу суду, що розглядає справу, і визначається у порядку, встановленому частиною першою статті 33 цього Кодексу. Такому судді не може бути заявлений відвід.

Суд, дослідивши доводи адвоката Ларичева В.В., викладені в заяві про відвід, дійшов висновку про необґрунтованість заявленого відводу, а тому зважаючи на те, що заява про відвід надійшла до суду за три робочі дні о наступного судового засідання, вказану заяву належить передати на до канцелярії суду для вирішення питання про розгляд заяви про відвід іншим суддею відповідно до вимог ч.3 ст. 40 ЦПК України.

На підставі викладеного, керуючись ст. 40 ЦПК України, суд, -


УХВАЛИВ:


Визнати заяву адвоката Ларичева В.В. про відвід судді необґрунтованою.

Передати заяву адвоката Ларичева В.В. про відвід судді Горбачової Ю.В. до канцелярії Ірпінського міського суду Київської області з розгляду цивільних справ для вирішення питання про розгляд заяви про відвід іншим суддею відповідно до вимог ч.3 ст. 40 ЦПК України.

Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її підписання суддею.




Суддя:                                                        Ю.В. Горбачова


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація