Справа № 3-2749/09
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
15 квітня 2009 року м. Одеса
Суддя Суворовського районного суду м. Одеси Середа І.В., розглянувши матеріали, які надійшли від Суворовського РВ ОМУ ГУМВС України в Одеській області, про притягнення до адміністративної відповідальності,
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина ОСОБА_2, не працюючого, мешканця ІНФОРМАЦІЯ_3,
за ст. 173 КУпАП,
ВСТАНОВИЛА:
14 квітня 2009 року о 11.00 годині за місцем свого проживання у ІНФОРМАЦІЯ_4, ОСОБА_1, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, вчинив сварку з племінником своєї співмешканки – ОСОБА_3, нецензурно висловлювався на його адресу, погрожував фізичною розправою, на зауваження інших осіб припинити сварку не реагував, чим порушив громадський порядок та спокій громадян.
ОСОБА_1 свою вину у правопорушенні визнав і просив суд не арештовувати його, оскільки його дружина інвалід і він має здійснювати за нею догляд.
Вивчивши матеріали справи про адміністративне правопорушення, заслухавши пояснення ОСОБА_1, суд вважає, що працівники міліції прийшли до висновків, що відповідають фактичним обставинам справи і не спростовуються особою, яка притягується до адміністративної відповідальності, у письмових поясненнях, відібраних працівниками міліції при складанні протоколу, та у поясненнях, наданих у суді.
Вина ОСОБА_1 підтверджується також матеріалами справи: протоколом про адміністративне правопорушення серії ОД № 078733 від 14 квітня 2009 року, заявою та поясненнями свідка ОСОБА_3, довідкою спецперевірки ОСОБА_1 про притягнення його до адміністративної відповідальності та наявність судимостей.
Таким чином, суд вважає, що ОСОБА_1 своїми діями порушив громадський порядок та спокій громадян, чим вчинив дрібне хуліганство, а тому його слід визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 173 КУпАП.
Враховуючи характер вчиненого, особу правопорушника, ступінь його вини, те, що він вчинив правопорушення у стані алкогольного сп’яніння, та керуючись ст.ст. 23, 32, 173, 221, 283, 284 КУпАП, суддя -
ПОСТАНОВИЛА:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 173 КУпАП, та накласти на нього адміністративне стягнення у виді адміністративного арешту строком на 2 доби з поміщенням його у ОСУ міліції ОМУ ГУМВС України в Одеській області для адміністративних арештованих.
Строк відбуття арешту обчислювати з моменту поміщення ОСОБА_1 у ОСУ міліції для адміністративних арештованих.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Одеської області через Суворовський районний суд м. Одеси шляхом подання апеляційної скарги або протесту прокурора протягом 10 днів з дня її винесення.
Суддя: