Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #483944624

Справа № 750/395/22 Головуючий у І інстанції Сапон А.В.

Провадження № 11-кп/4823/381/23

Доповідач Демченко О. В.




У Х В А Л А


28 березня 2023 року м. Чернігів




Суддя Чернігівського апеляційного суду Демченко О.В., розглянувши заяву ОСОБА_1 ,-


в с т а н о в и в :


До Чернігівського апеляційного суду надійшла заява ОСОБА_1 , в якій він просить «призначити судове засідання про оскарження судового рішення Деснянського районного суду м. Чернігова від 22.03.2023 р.» при цьому посилається на порушення в ході судового розгляду його прав та неправильну оцінку доказів судом. З тексту заяви вбачається, що ОСОБА_1 має намір оскаржити в апеляційному порядку рішення місцевого суду.

Дана заява не може бути прийнятою до розгляду і по ній не може бути відкрите апеляційне провадження з огляду на таке.

У відповідності до ст. 393, 395 КПК оскарження судового рішення суду першої інстанції проводиться шляхом подачі апеляційної скарги ( а не заяви чи будь-яким чином найменованого документа).

Вимоги до апеляційної скарги передбачені ст. 396 КПК, зокрема:

1. Апеляційна скарга подається в письмовій формі.

2. В апеляційній скарзі зазначаються:

1) найменування суду апеляційної інстанції;

2) прізвище, ім`я та по батькові (найменування), місце проживання (перебування) особи, яка подає апеляційну скаргу, а також номер засобу зв`язку, адреса електронної пошти, якщо такі є;

3) судове рішення, яке оскаржується, і назва суду, який його ухвалив;

4) вимоги особи, яка подає апеляційну скаргу, та їх обґрунтування із зазначенням того, у чому полягає незаконність чи необґрунтованість судового рішення;

5) клопотання особи, яка подає апеляційну скаргу, про дослідження доказів;

6) перелік матеріалів, які додаються.

3. Якщо особа не бажає брати участь у апеляційному розгляді, вона зазначає це в апеляційній скарзі.

4. Якщо в апеляційній скарзі зазначаються обставини, які не були досліджені в суді першої інстанції, або докази, які не подавалися суду першої інстанції, то в ній зазначаються причини цього.

5. Апеляційна скарга підписується особою, яка її подає. Якщо апеляційну скаргу подає захисник, представник потерпілого, то до неї додаються оформлені належним чином документи, що підтверджують його повноваження відповідно до вимог цього Кодексу.

6. До апеляційної скарги та доданих до неї письмових матеріалів надаються копії в кількості, необхідній для їх надіслання сторонам кримінального провадження та іншим учасникам судового провадження, інтересів яких стосується апеляційна скарга. Цей обов`язок не поширюється на обвинуваченого, який перебуває під домашнім арештом або тримається під вартою.

Ці вимоги закону ОСОБА_1 виконані не були і складений ним документ під назвою «заява» не має ніякої юридичної сили. До того же з тексту поданого ОСОБА_1 документу неможливо зрозуміти, що він хоче оскаржити: чи ухвалу про взяття його під варту або продовження строку тримання під вартою, чи вирок суду по суті, чи ухвалу суду про перегляд вироку за нововиявленими обставинами.

Цей недолік апеляційної скарги можна усунути шляхом складання і подачі до апеляційного суду апеляційної скарги. До її подачі заяву ОСОБА_1 слід залишити без руху.


На підставі викладеного, керуючись ст. 399 КПК України, суддя-доповідач,-

у х в а л и в :


Заяву ОСОБА_1 залишити без руху і надати йому строк до 10 квітня 2023 р. для усунення недоліків поданого ним процесуального документа.

Копію ухвали направити ОСОБА_1 .


Ухвала остаточна і подальшому оскарженню не підлягає.


СуддяО. В. Демченко






Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація