Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #484140403

Справа № 229/606/23

Провадження № 2/229/633/2023





УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

05 квітня 2023 р. м. Дружківка, Донецької області


Суддя Дружківського міського суду Донецької області Дубовик Р.Є., розглянувши позовну заяву Соболь Ольги Олександрівни, яка діє в інтересах позивача Обласного комунального підприємства «Донецьктеплокомуненерго», до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за теплову енергію, абонентське обслуговування, інфляційних втрат, судових витрат,


ВСТАНОВИВ:


Соболь О.О., яка діє в інтересах позивача Обласного комуналього підприємства «Донецьктеплокомуненерго», звернулась до суду з позовом до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за теплову енергію, абонентське обслуговування, інфляційних втрат, судових витрат.

Справа підсудна Дружківському міському суду Донецької області.

Заява подана з додержанням вимог ст. ст. 175,177 ЦПК України.

       Керуючись ст. ст. 187,190 ЦПК України, ЗУ «Про судовий збір», суддя


УХВАЛИВ:


Відкрити провадження у справі за позовом Соболь Ольги Олександрівни, яка діє в інтересах позивача Обласного комунального підприємства «Донецьктеплокомуненерго», до ОСОБА_1  про стягнення заборгованості за теплову енергію, абонентське обслуговування, інфляційних втрат, судових витрат, призначити її до розгляду по суті, за наявними у справі матеріалами, у судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін,  на 10 годину 00 хвилин, 05 квітня 2023 року, яке відбудеться в приміщенні Дружківського міського суду Донецької області за адресою: 84205, Донецька область, м. Дружківка, вул. Енгельса, 45.

           Розгляд справи провадити в порядку спрощеного позовного провадження.

   Відповідач у п`ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали має право подати відзив на заяву, який повинен відповідати вимогам ст. 178 ЦПК України, а також всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти заяви. Відповідно до вимог ч. 4 ст. 178 ЦПК України, одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, копію відзиву та доданих до нього документів відповідач зобов`язаний надіслати іншим учасникам справи. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин, суд вирішує справу за наявними матеріалами (ч. 8  ст. 178 ЦПК України).

       У строк для подання відзиву відповідач має право пред`явити зустрічний позов (ч.1 ст. 193 ЦПК України).

       Позивач у п`ятиденний строк з дня отримання відзиву має право подати відповідь на відзив, яка має відповідати вимогам частини третьої - п`ятої  ст. 178 ЦПК України та копія якої одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

          Відповідач у п`ятиденний строк з дня отримання відповіді на відзив має право подати заперечення,яке має відповідати вимогам частини третьої - п`ятої  ст. 178 ЦПК України, копія якого одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

         Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається, на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за адресою: - https://dr.dn.court.gov.ua.

         Копію ухвали про відкриття провадження у справі надіслати сторонам, а відповідачам разом з копією позовної заяви та копіями доданих документів.

       Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

       Ухвала про відкриття провадження у справі може бути оскаржена окремо від рішення суду лише з підстав недотримання правил підсудності до Дніпровського апеляційного суду через Дружківський міський суд Донецької області шляхом подання апеляційної скарги протягом п`ятнадцяти днів з дня її складання.



Суддя Р.Є. Дубовик








Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація