ГОСПОДАРСЬКИЙ С У Д
Кіровоградської області
У Х В А Л А
24.07.06 р. № 02-11/108
Суддя господарського суду Кіровоградської області Коваленко Н.М., розглянувши матеріали
за позовом: Добровеличківської міжрайонної державної податкової інспекції, 27000, Кіровоградська область, смт. Добровеличківка, вул. Шевченка, 134,
до відповідача: суб”єкта підприємницької діяльності - фізичної особи ОСОБА_1, АДРЕСА_1,
про припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця, -
ВСТАНОВИВ:
До господарського суду 04.07.2006 року надійшла позовна заява № 2341 від 03.07.2006 року Добровеличківської МДПІ про припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця ОСОБА_1.
Ухвалою господарського суду від 05.07.2006 року позовну заяву залишено без руху, оскільки позовна заява оформлена без додержання вимог, встановлених ст. 106 Кодексу адміністративного судочинства України, а саме: на підтвердження обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги, в позовній заяві Добровеличківської МДПІ не зазначені відомості про те, які і коли податкові декларацій та інші документи фінансової звітності подані відповідачем до податкових органів в останнє; до позовної заяви не додані письмові докази на підтвердження неподання відповідачем до ДПІ відповідної звітності з 2001 року; не вказана наявність (відсутність) заборгованості відповідача перед бюджетом; відсутні докази на підтвердження повноважень особи, що підписала позовну заяву; позовна заява не містить дати її підписання.
Позивача зобов"язано усунути недоліки позовної заяви до 21.07.2006 року.
Проте, позивачем не усунуто недоліки позовної заяви до вказаного в ухвалі суду строку.
Оскільки позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху, суддя на підставі п. 3 ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України повертає позовну заяву позивачеві.
Повернення позовної заяви не позбавляють права повторного звернення до суду в порядку, встановленому Кодексом адміністративного судочинства України.
Керуючись п. 3 ст. 108, ст. 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, -
У Х В А Л И В:
Позовну заяву Добровеличківської міжрайонної державної податкової інспекції № 2341 від 03.07.2006 року (вх. НОМЕР_1) повернути позивачеві.
Ухвала про повернення позовної заяви може бути оскаржена особою, яка подала позовну заяву.
Про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції спочатку подається заява. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Заява про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Ухвала суду першої інстанції, якщо інше не встановлено Кодексом адміністративного судочинства України, набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого Кодексом адміністративного судочинства України, якщо таку заяву не було подано.
Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений Кодексом адміністративного судочинства України, постанова або ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення цього строку.
У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи. Якщо строк апеляційного оскарження буде поновлено, то вважається, що постанова чи ухвала суду не набрала законної сили.
Суддя Коваленко Н.М.