Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #48522963

12.05.2015


Справа № 431/1072/15-ц

Провадження № 2-во/431/8/15

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

12 травня 2015 року Старобільський районний суд Луганської області у складі:

головуючого судді Ткач О.В.,

при секретарі Кустовій О.О.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Старобільську заяву позивача ОСОБА_1 про виправлення описки у судовому рішенні по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення боргу,

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Старобільського районного суду Луганської області від 15 квітня 2015 року накладено арешт на майно яке належить ОСОБА_2, який проживає за адресою: м.Старобільськ, кв.Ватутіна 43/4, зареєстрований за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_1 – в межах суми 27800 грн., та заборонити його відчуження.

На підставі вимог ст. 219 ЦПК України за заявою позивача ОСОБА_1 вирішується питання про виправлення допущених описок в ухвалі суду.

У судове засідання сторони не з’явились, у зв’язку з чим суд на підставі ч.4 ст.219 ЦПК України вважає за можливе розглянути дану заяву за їх відсутності.

У відповідності до ст. 219 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичні помилки.

Дослідивши матеріали цивільної справи, суд вважає за необхідне внести виправлення в ухвалу Старобільського районного суду Луганської області від 15.04.2015 року у вказаній цивільній справі, оскільки судове рішення повинно бути викладено чітко, грамотно і не повинно містити у собі описок та арифметичних помилок, а саме в ухвалі суду зазначити замість накласти арешт на майно, вказати накласти арешт на все рухоме та нерухоме майно, яке належить ОСОБА_2 (і.н. НОМЕР_1).

На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 209-210, 219 ЦПК України, суд


УХВАЛИВ:

Заяву позивача ОСОБА_1 про виправлення описки у судовому рішенні по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення боргузадовольнити.

Виправити описки в ухвалі Старобільського районного суду Луганської області від 15 квітня 2015 року за цивільною справою за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення боргу, зазначити замість «накласти арешт на майно яке належить ОСОБА_2», вказати «накласти арешт на все рухоме та нерухоме майно, яке належить ОСОБА_2 (і.н. НОМЕР_1)».

На ухвалу може бути подана апеляційна скарга до Апеляційного суду Луганської області через Старобільський районний суд протягом п’яти днів з дня її проголошення. У разі, якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.


Суддя О.В. Ткач


  • Номер: 6/431/48/15
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 431/1072/15-ц
  • Суд: Старобільський районний суд Луганської області
  • Суддя: Ткач О.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено до судового розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 07.07.2015
  • Дата етапу: 08.07.2015
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація