Судове рішення #4854287

Справа № 2- а – 264 / 09р.

У Х В А Л А

     9 квітня 2009 року суддя Смілянського міськрайсуду Сухомудренко В.В., розглянувши матеріали адміністративного позову  ОСОБА_2 до  інспектора АП ДПС  при УДАІ УМВС України в Черкаській області Петрова В.М., про скасування постанови про адміністративне правопорушення,

в с т а н о в и в :

      ОСОБА_2  в порушення вимог ст. 106 КАС України:

-   не зазначив номерів засобів зв’язку відповідача;

-   звернувшись до суду 8 квітня 2009 року, не зазначив причини пропуску 10-денного строку оскарження постанови від 24 березня 2009 року, оскільки такий строк, згідно ст. 289 КУпАП, починає витікати з дня її винесення, а не з дня її отримання;

-   не просить зазначений строк продовжити.

     З такими недоліками  заява не може бути призначена до розгляду, а тому, керуючись ст.ст.105, 106,108, КАС України, -

у х в а л и в:

     Адміністративний позов ОСОБА_2  залишити без руху, надавши його автору термін до 19 квітня 2009 року для виправлення недоліків.

     Ухвала може бути оскаржена  протягом п’яти днів з дня її проголошення, або з дня отримання її копії. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом 10 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

  Суддя:  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація