ГОСПОДАРСЬКИЙ |
| ХОЗЯЙСТВЕННЫЙ |
УХВАЛА
про порушення провадження у справі
14.07.06 Справа № 16/415пд
Суддя Шеліхіна Р.М., розглянувши матеріали за позовом Державної податкової інспекції у Артемівському районі у м. Луганську, м. Луганськ
до 1 –го відповідача: Приватного підприємства «Іпат», м. Луганськ
2 –го відповідача: Приватного підприємства «Науково-виробнича фірма «Промпоставка», м. Луганськ
про визнання договору недійсним,
визнав їх достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду, і керуючись статтями 61,64-68 Господарського процесуального кодексу України,
УХВАЛИВ:
1. Порушити провадження у справі та прийняти заяву до розгляду.
2. Розгляд справи призначити на 04.08.06 о 11 год. 40 хв. (засідання відбудеться у приміщенні господарського суду в каб. № 307).
3. Зобов’язати позивача визначити правові підстави та предмет позову; надати:
- докази викладених у позовній заяві обставин;
- заперечення на відзив відповідача, документальне і нормативне аргументування викладених доводів;
- оригінали документів, доданих до позовної заяви, для огляду в засіданні.
4. Зобов’язати 1-го відповідача надати:
- відзив на позовну заяву, викладений відповідно до вимог ст.59 ГПК України, з доказами надіслання позивачу;
- при наявності заперечень до позову - документальне та нормативне підтвердження;
- докази підтвердження викладених у відзиві доводів.
5. Зобов’язати 2-го відповідача надати:
- відзив на позовну заяву, викладений відповідно до вимог ст.59 ГПК України, з доказами надіслання позивачу;
- при наявності заперечень до позову - документальне та нормативне підтвердження;
- докази підтвердження викладених у відзиві доводів.
6. Зобов’язати Головне управління статистики Луганської області подати відомості про включення до ЄДРПОУ:
Приватного підприємства «Іпат», м. Луганськ, вул. А.Ліньова, 10.
Приватного підприємства «Науково-виробнича фірма «Промпоставка», м. Луганськ, кВ. Пролетаріату Донбасу, 13/79.
7. Явка повноважних представників сторін в засідання суду обов’язкова.
Суд вважає за необхідне попередити сторони, що за не надіслання витребуваних судом документів, за ухилення від вчинення дій, покладених судом на сторони, на підставі п.5 ст.83 ГПК України з них може бути стягнутий штраф у сумі до 1700 грн.
Суддя Р.М.Шеліхіна
Помічник судді І.Б. Демидова