Судове рішення #48594113


ВІННИЦЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

м. Вінниця, вул. Островського, 14

тел/факс (0432) 55-15-10, 55-15-15, e-mail: inbox@adm.vn.court.gov.ua

_________________________________________________________________________________________________

У Х В А Л А

про залишення позовної заяви без руху

15 січня 2010 р.                                                  Справа № 2-а-92/10/0270

м. Вінниця

Суддя Вінницького окружного адміністративного суду Мельник-Томенко Жанна Миколаївна, розглянувши матеріали позовної заяви:

за позовом:           відділу освіти Ладижинської міської ради Вінницької області

до:                     Управління Державного казначейства у м. Ладижин Головного управління Державного казначейства України у Вінницькій області

про:                     визнання незаконною бездіяльність органу державної влади

В С Т А Н О В И В :

До Вінницького окружного адміністративного суду надійшла позовна заява відділу освіти Ладижинської міської ради Вінницької області до Управління Державного казначейства у м. Ладижин Головного управління Державного казначейства України у Вінницькій області про визнання незаконною бездіяльність органу державної влади .

Ознайомившись з позовною заявою та доданими матеріалами, вважаю, що зазначена позовна заява підлягає залишенню без руху з наступних підстав.

Відповідно до статті 104 Кодексу адміністративного судочинства (далі - КАС) України особа має право звернутися до суду з адміністративним позовом, якщо вона вважає, що порушено її права, свободи чи інтереси у сфері публічно –правових відносин. Відповідний позов подається до адміністративного суду у формі письмової позовної заяви, яка повинна відповідати загальним вимогам, що встановлені статтею 106 КАС України.

Так, відповідно до ч. 3 ст. 104 КАС України до позовної заяви додається документ про сплату судового збору, крім випадків, коли його не належить сплачувати.

Відповідно до вимог підпункту 2 пункту 3 Прикінцевих та перехідних положень КАС України, до набрання чинності законом, який регулює порядок і розмір судового збору, розмір судового збору визначається відповідно до підпункту "б" пункту 1 статті 3 Декрету Кабінету Міністрів України "Про державне мито".

На порушення зазначеної вимоги, до позовної заяви не додано документ про сплату судового збору та не надано доказів, щодо неможливості такої сплати.

Суд не бере до уваги оригінал квитанції від 12.01.2010 року про сплату 3,50 грн., оскільки її призначення згідно тексту - "за подання касаційної скарги". Крім того, відповідно до вимог ст. 106 КАС України, у позовній заяві відсутня інформація про номер засобу зв'язку як позивача так і відповідача .

За правилами визначеними частиною 1 статті 108 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених в статті 106 КАС України, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, про що повідомляє позивача та надає йому строк для усунення недоліків.

          Керуючись статтею 108 КАС України, –

У Х В А Л И В :

1. Позовну заяву відділу освіти Ладижинської міської ради Вінницької області до Управління Державного казначейства у м. Ладижин Головного управління Державного казначейства України у Вінницькій області про визнання незаконною бездіяльність органу державної влади залишити без руху.

2. Відділу освіти Ладижинської міської ради Вінницької області надати строк для усунення недоліків, вказаних в ухвалі до 31.01.2010 року

Роз'яснити, що в разі не усунення недоліків позовна заява повертається позивачу.


Відповідно до ст. 186 КАС України ухвала може бути оскаржена протягом 5 днів з дня її проголошення. Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії ухвали . Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом 10 днів після подання заяви про апеляційне оскарження. При цьому апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження , якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до суду апеляційної інстанції через суд , який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Відповідно до ст. 254 КАС України ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо її не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, постанова або ухвала суду першої інстанції набирає сили після закінчення цього строку.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.


Суддя           /підпис/                                         ОСОБА_1


Копія вірна:

Суддя:

Секретар:


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація