Судове рішення #486567151


Справа № 2-2456/2009

Провадження № 2/175/990/23

Д О Д А Т К О В Е Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И


12 квітня 2010 року Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області в складі:

головуючого судді Шабанова А.М.

при секретарі Шахторін А.С.

розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву представника позивача про ухвалення додаткового рішення у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 , в інтересах ОСОБА_2 , ОСОБА_3 до Новоолександрівської сільської ради Дніпропетровського району Дніпропетровської області про визнання права власності на земельну ділянку, житловий будинок з господарськими будівлями та спорудами в порядку спадкування за законом, та визнання права власності на самочинно збудоване нерухоме майно,


В С Т А Н О В И В:


Рішенням Дніпропетровського районного суду Дніпропетровської області від 02 березня 2010 року, ухваленим у справі за позовом ОСОБА_1 , в інтересах ОСОБА_2 , ОСОБА_3 до Новоолександрівської сільської ради Дніпропетровського району Дніпропетровської області про визнання права власності на земельну ділянку, житловий будинок з господарськими будівлями та спорудами в порядку спадкування за законом, та визнання права власності на самочинно збудоване нерухоме майно, визнано за ОСОБА_3 право власності на частину домоволодіння за АДРЕСА_1 загальною площею 269,9 кв.м., житловою площею 119,8 кв.м., допоміжною площею 150,1 кв.м. з господарськими будівлями та спорудами: будинок «А», підвал «ПД», мансарда «МС», веранда «а», тераса «а1», гараж «Б», басейн «БАС», зливна яма «з/я», огорожа «1», хвіртка «2», ворота «3», підпірна стіна «4», огорожа «5», підпірна стіна «6», замощення «І», замощення «ІІ», замощення «ІІІ» в порядку спадкування за законом після смерті ОСОБА_4 , померлої ІНФОРМАЦІЯ_1 , визнано за ОСОБА_2 право власності на частину домоволодіння за АДРЕСА_1 загальною площею 269,9 кв.м., житловою площею 119,8 кв.м., допоміжною площею 150,1 кв.м. з господарськими будівлями та спорудами: будинок «А», підвал «ПД», мансарда «МС», веранда «а», тераса «а1», гараж «Б», басейн «БАС», зливна яма «з/я», огорожа «1», хвіртка «2», ворота «3», підпірна стіна «4», огорожа «5», підпірна стіна «6», замощення «І», замощення «ІІ», замощення «ІІІ» в порядку спадкування за законом після смерті ОСОБА_4 , померлої ІНФОРМАЦІЯ_1 , визнано за ОСОБА_3 право власності на частину земельної ділянки за АДРЕСА_1 в порядку спадкування за законом після смерті ОСОБА_4 , померлої ІНФОРМАЦІЯ_1 , визнано за ОСОБА_2 право власності на частину земельної ділянки за АДРЕСА_1 в порядку спадкування за законом після смерті ОСОБА_4 , померлої ІНФОРМАЦІЯ_1 , визнано за ОСОБА_2 право власності на нерухоме майно, а саме: погріб з шийкою «В», навіс «Г», яке розташовано по АДРЕСА_1 , без акту введення в експлуатацію.

29.03.2010 року представник позивача надала судові заяву про ухвалення додаткового рішення суду, оскільки суд у резолютивній частині рішення зазначив загальну, житлову та допоміжну площу будинку, як площі для домоволодіння.

Згідно ст.220 ЦПК України суд, що ухвалив рішення у справі, може за заявою осіб, які беруть участь у справі ухвалити додаткове рішення, якщо стосовно якої-небудь позовної вимоги не ухвалено рішення.

Встановлено, що при винесенні судом рішення від 02 березня 2010 року вказано загальну, житлову та допоміжну площу будинку, як площі для домоволодіння.

На підставі викладеного, суд вважає за необхідне доповнити рішення від 02 березня 2010 року.

Керуючись п.1 ч.1 ст.220 ЦПК України, суд-


В И Р І Ш И В:


Доповнити рішення Дніпропетровського районного суду Дніпропетровської області від 02 березня 2010 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 , в інтересах ОСОБА_2 , ОСОБА_3 до Новоолександрівської сільської ради Дніпропетровського району Дніпропетровської області про визнання права власності на земельну ділянку, житловий будинок з господарськими будівлями та спорудами в порядку спадкування за законом, та визнання права власності на самочинно збудоване нерухоме майно.

Визнати за ОСОБА_3 право власності на 1/2 частину домоволодіння АДРЕСА_1 : «А» - житловий будинок - загальною площею - 269,9 кв.м., житловою площею - 119,8 кв.м., допоміжною площею - 150,1 кв.м.; «а» - веранда, «а1» - тераса, «Б» - гараж, «БАС» - басейн, «З/Я» - зливна яма, «№1» - огорожа, «№2» - хвіртка, «№3» - ворота, «№4» - підпірна стіна, «№5» - огорожа, «№6» - підпірна стіна, «І» -замощення, «II» - замощення, «III» - замощення, в порядку спадкування за законом після смерті ОСОБА_4 , померлої ІНФОРМАЦІЯ_1 .

Визнати за ОСОБА_2 право власності на 1/2 частину домоволодіння АДРЕСА_1 : «А» - житловий будинок - загальною площею - 269,9 кв.м., житловою площею -119,8 кв.м., допоміжною площею -150,1 кв.м.; «а» - веранда, «а1» - тераса, «Б» - гараж, «БАС» - басейн, «З/Я» - зливна яма, «№1» - огорожа, «№2» - хвіртка, «№3» - ворота, «№4» - підпірна стіна, «№5» - огорожа, «№6» - підпірна стіна, «І» - замощення, «II» - замощення, «III» - замощення, в порядку спадкування за законом після смерті ОСОБА_4 , померлої ІНФОРМАЦІЯ_1 .

Визнати за ОСОБА_3 право власності на 1/2 частину земельної ділянки за АДРЕСА_1 в порядку спадкування за законом після смерті ОСОБА_4 , померлої ІНФОРМАЦІЯ_1 .

Визнати за ОСОБА_2 право власності на 1/2 частину земельної ділянки за АДРЕСА_1 в порядку спадкування за законом після смерті ОСОБА_4 , померлої ІНФОРМАЦІЯ_1 .

Визнати за ОСОБА_2 право власності на нерухоме майно, а саме: погріб з шийкою «В», навіс «Г», яке розташовано по АДРЕСА_1 , без акту введення в експлуатацію.

Заяву про апеляційне оскарження додаткового рішення суду може бути подана протягом десяти днів з дня проголошення рішення, а апеляційну скаргу на рішення суду може бути подано протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.



Суддя А.М. Шабанов


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація