Судове рішення #48670464


Бершадський районний суд Вінницької області

м. Бершадь, вул. Шевченка, 4, 24400, (04352) 2-39-67


№ 3-2320/10

Постанова


11 жовтня 2010 року Суддя Бершадського районного суду Вінницької області Глушко І.В.

розглянувши матеріали, які надійшли від Головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Вінницької області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, жителя ІНФОРМАЦІЯ_1, не працюючого, до адмінвідповідальності не притягувався, за ст. 85 ч. 4 КУпАП,

ВСТАНОВИВ:

23.08.2010 року о 6год. 30 хв. ОСОБА_1 на річці Дохна в районі м.Бершадь проводив вилов риби забороненим знаряддям лову--сіткою.

ОСОБА_1 свою вину визнав, його вина доведена матеріалами справи.

Враховуючи, обставини справи та особу правопорушника, вважаю що адміністративне стягнення йому слід обрати у виді штрафу.

Керуючись ст.ст. 85 ч. 4, 283, 284 КУпАП,

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення передбаченого ст. 85 ч. 4 КУпАП та піддати його адміністративному стягненню у виді 340 грн. штрафу.

Речовий доказ: сітку з жилки-- знищити.

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Вінницької області протягом 10 днів з моменту її проголошення.

Суддя:



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація