Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #487012425



Провадження №1-в/243/75/2023

Єдиний унікальний №243/33/22

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

(резолютивна частина)

18 серпня 2023 року

Слов`янський міськрайонний суд Донецької області у складі:

Головуючого судді ОСОБА_1 ,

за участю:

секретаря судового засідання ОСОБА_2 ,

прокурора ОСОБА_3 ,

розглянувши у відкритому судовому засіданні дистанційно за допомогою відео конференції з використанням власних технічних засобів на підставі наказу Голови суду №29-к про впровадження дистанційної роботи Слов`янського міськрайонного суду Донецької області від 10 травня 2022 року подання начальника відділу №12 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях ОСОБА_4 , про розстрочку виплати несплаченої суми штрафу або заміну несплаченої суми штрафу покаранням у виді громадських, виправних робіт або позбавленням волі стосовно засудженого:

ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , який мешкає за адресою: АДРЕСА_1 ,-


УХВАЛИВ:

Подання начальника відділу №12 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях, про розстрочку виплати несплаченої суми штрафу або заміну несплаченої суми штрафу покарання у виді громадських, виправних робіт або позбавлення волі відносно ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , засудженого30 березня 2023 року Слов`янським міськрайоннимсудом Донецької області за частиною 1 статті 125 КК України до покарання у вигляді штрафу у розмірі 850 гривень 00 копійок - задовольнити.

Розстрочити засудженому ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 виплату несплаченого штрафу в сумі 850,00 грн., призначеного вироком Слов`янського міськрайонного суду Донецької області від 30 березня 2023 року, рівними частинами протягом 10 (десяти) місяців в сумі по 85,00 (вісімдесят п`ять) гривень кожного місяця, починаючи з дня набрання ухвалою законної сили .

На ухвалу може бути подана апеляційна скарга до Дніпровського апеляційного




суду через Слов`янський міськрайонний суд протягом семи днів з дня її проголошення.

Повний текст ухвали буде проголошено 18 серпня 2023 року о 15 годині 40 хвилин.


Суддя Слов`янського міськрайонного суду ОСОБА_1





















Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація