Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #487306493

ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 372/989/23

Провадження № 2/362/1565/23

У Х В А Л А


05.09.2023 року Суддя Васильківського міськрайонного суду Київської області Радченко Г.А., розглянувши матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -


встановила:


В провадженні судді Васильківського міськрайонного суду Київської області Радченко Г.А. перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.

03.07.2023 року до суду від відповідача надійшло клопотання, в якому ОСОБА_2 просив надати сторонам строк на примирення.

03.07.2023 року вказане клопотання було задоволено, зупинено розгляд справи за позовом ОСОБА_1 до  ОСОБА_2 про розірвання шлюбута надано сторонамчас на примирення строком два місяці, а саме до 03.09.2023 року.

04.09.2023 року від представника позивача на адресу суду надійшло клопотання про поновлення провадження у справі. У вказаному клопотанні представник позивача повідомив, що сторони не примирилися.

Частиною 7 ст. 240 ЦПК України передбачено, що у справі про розірвання шлюбу суд може зупинити розгляд справи і призначити подружжю строк для примирення, який не може перевищувати шести місяців.

У відповідності із п. 4 ч. 1 ст. 251 ЦПК України суд зобов`язаний зупинити провадження у справ у разі надання сторонам у справі про розірвання шлюбу строку на примирення.

Згідно ч. 1 ст. 254 ЦПК України провадження у справі поновлюється за клопотанням учасників справи або за ініціативою суду не пізніше десяти днів з дня отримання судом повідомлення про усунення обставин, що викликали його зупинення.

Керуючись ст. ст. 240, 251, 254 ЦПК України, суд, -


постановив:


Відновити розгляд справи за позовом ОСОБА_1  до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.

Роз`яснити, що якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Учасник справи, якому повна ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Строк на апеляційне оскарження може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин, крім випадків, зазначених у частині другій статті 358 цього Кодексу.


Суддя Г.А. Радченко


                  


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація