Судове рішення #487639

         

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Х В А Л А

 

          "01" березня 2007 р.                                                                      Справа №5/29

 

За позовом товариства з обмеженою відповідальністю “Артур-К”, м. Київ

 

 

 

до приватного підприємця ОСОБА_1,АДРЕСА_1і

 

 

 

про стягнення боргу в сумі 5867 грн. 89 коп.

 

 

 

Суддя   Дутка В.В.

 

Представники:

 

від позивача -Гаврильчук С.С., доручення від 23.02.2007р.

 

від відповідача -не з'явився

СУТЬ СПОРУ: Ухвалою господарського суду Чернівецької області від 09.02.2007р. порушено провадження у справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю “Артур-К”, м. Київ до приватного підприємця ОСОБА_1,АДРЕСА_1і про стягнення 5867 грн. 89 коп. боргу за неналежне виконання договірних зобов'язань.

Розгляд справи призначений на 01.03.2007р. за участю представників сторін, останні належним чином повідомлені про час і місце розгляду справи.

В судовому засіданні 01.03.2007р. представник позивача заявлені позовні вимоги підтримав в повному обсязі.

Представник відповідача не з'явився, відзиву на позов не подав.

Неявка представника відповідача, неподання відзиву перешкоджає розгляду справи.

За таких обставин, враховуючи заяву відповідача, з метою повного, всебічного та об'єктивного розгляду всіх обставин справи, суд вважає, що розгляд справи слід відкласти.

На підставі викладеного та керуючись ст.77 Господарського процесуального кодексу України, суд                                        

УХВАЛИВ:

 

1. Розгляд справи у судовому засіданні відкласти на 22 березня 2007 року о 10 год.       30 хв. у приміщенні господарського суду Чернівецької області (м.Чернівці, вул.О.Кобилянської, 14, третій поверх, кабінет № 5).

2. Сторонам виконати вимоги ухвали від 09.02.2007р..

3. Копію ухвали надіслати сторонам рекомендованим листом з повідомленням.

 

Суддя                                                               В.В.Дутка

 

 

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація