Справа № 2-о-7/09
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
23 лютого 2009 року м. Перечин
Перечинський районний суд Закарпатської області в складі :
головуючого - судді Шешені М.О.,
при секретарі – Соханич Л.Ю.,
з участю заявника – ОСОБА_1,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду цивільну справу за заявою ОСОБА_1, заінтересована особа Управління Пенсійного фонду України в Перечинському районі про встановлення факту, що має юридичне значення,-
В С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 звернувся до суду із заявою про встановлення факту, що має юридичне значення. Свої вимоги мотивує тим, що згідно паспорту громадянина України серії НОМЕР_1, виданого Перечинським РВ УМВС України в Закарпатській області від 01 червня 2002 року його прізвище, імя та по-батькові зазначені як ОСОБА_1. Тоді як згідно трудової книжки, заведеної 10 квітня 1971 року, довідки № 56 від 08 квітня 1971 року, виданої військовою частиною № 63208 в м.Луцьк та довідки № 7 від 12 січня 2009 року, виданої Великоберезнянсько-Перечинським ОРВК Закарпатської області його ім”я помилково записано як “Нестер”. Встановлений факт заявнику необхідний для оформлення пенсії.
У судовому засіданні заявник ОСОБА_1 зявлені вимоги підтримав повністю і просив їх задовольнити, посилаючись на обставини викладені у заяві.
Пенсійний фонд України в Перечинському районі у судове засідання свого представника не забезпечив, однак подав до суду заяву, в якій просить розглядати справу у його відсутності.
Заслухавши пояснення заявника, дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що заява підлягає задоволенню виходячи з таких підстав.
Згідно паспорту громадянина України серії НОМЕР_1, виданого Перечинським РВ УМВС України в Закарпатській області від 01 червня 2002 року прізвище, імя та по-батькові заявника зазначені як ОСОБА_1.
Тоді як у трудовій книжці, заведеної 10 квітня 1971 року, довідці № 56 від 08 квітня 1971 року, виданої військовою частиною № 63208 в м.Луцьк та довідці № 7 від 12 січня 2009 року, виданої Великоберезнянсько-Перечинським ОРВК Закарпатської області ім”я заявника помилково записано як “Нестер”.
Відповідно до ч. 1 п. 6 ст. 256 ЦПК України суд розглядає справи про встановлення факту належності правовстановлюючих документів особі, прізвище, ім”я, по-батькові, місце і час народження якої, що зазначені в документі не збігаються з ім”ям, по-батькові, прізвищем, місцем і часом народження цієї особи, зазначеним у свідоцтві про народження або в паспорті.
Враховуючи викладене суд вважає, що заява ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Перечинському районі про встановлення факту, що має юридичне значення підлягає до задоволення.
Керуючись ст. ст. 234, 256 ч. 1 п. 6 ЦПК України, суд,-
В И Р І Ш И В :
Заяву ОСОБА_1, заінтересована особа Управління Пенсійного фонду України в Перечинському районі про встановлення факту, що має юридичне значення — задовольнити.
Встановити факт, що трудова книжка, заведена 10 квітня 1971 року, довідка № 56 від 08 квітня 1971 року, видана військовою частиною № 63208 в м.Луцьк та довідка № 7 від 12 січня 2009 року, видана Великоберезнянсько-Перечинським ОРВК Закарпатської області на ім”я ОСОБА_1 належить — ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апелційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана в строк, встановлений ст. 294 ЦПК України, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку.
Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до апеляційного суду Закарпатської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.
Головуючий: Шешеня М.О.