Справа № 2-н-5 \09
У Х В А Л А
08 січня 2009 року суддя Перечинського районного суду Закарпатської області Шешеня М.О., розглянувши заяву закритого акціонерного товариства комерційного банку “Приватбанк” про видачу судового наказу,-
В С Т А Н О В И В :
ЗАТ КБ “Приватбанк” просить видати судовий наказ за вимогою, яка грунтується на правочині, вчиненому у письмові формі, посилаючись на те, що за договором №DNН4КР30331218 від 31 березня 2006 року ОСОБА_1 отримав кредит у розмірі 2156,69 грн. зі сплатою відсотків за користування кредитом у розмірі 25,08 % на рік на суму залишку заборгованості за кредитом з кінцевим терміном повернення 30 березня 2007 року. Однак, боржник зобов”язання за вказаним договором належним чином не виконав, внаслідок чого утворилася заборгованість у сумі 5452,81 грн., яку просить стягнути.
Відповідно до ст. 97 ЦПК України заява про видачу судового наказу подається до суду першої інстанції за загальними правилами підсудності, встановленими цим Кодексом.
Згідно ст. 109 ЦПК України позови до фізичної особи пред”являються в суд за місцем її проживання.
З поданої заяви вбачається, що боржник – ОСОБА_1 проживає у ІНФОРМАЦІЯ_1, а тому зазначена заява даному суду не підсудна і підлягає поверненню заявникові для звернення до Ужгородського міськрайонного суду.
Керуючись ст. 121 ч. 3 п. 4 ЦПК України, суддя , –
У Х В А Л И В :
Заяву закритого акціонерного товариства комерційного банку “Приватбанк” про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 5452 грн. 81 коп. - повернути заявнику, в зв»язку з непідсудністю цьому суду.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Закарпатської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.
Суддя Шешеня М.О.