Судове рішення #48855116

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 4-с-3/10Головуючий у 1-й інстанції Зембра

Провадження № 22ц-2454/10 Доповідач - Гурзель І.В.

Категорія -



У Х В А Л А

01 листопада 2010 р. суддя судової палати в цивільних справах апеляційного суду Тернопільської області Гурзель І.В., ознайомившись із апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Кременецького районного суду Тернопільської області від 16 вересня 2010 року по справі за скаргою ОСОБА_1 на дії відділу державної виконавчої служби Кременецького районного управління юстиції про визнання дій державного виконавця неправомірними,-

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою судді апеляційного суду Тернопільської області від 05 жовтня 2010 року апеляційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу Кременецького районного суду Тернопільської області від 16 вересня 2010 року залишено без руху, надано апелянту строк до 21 жовтня 2010 року для усунення недоліку -оплати витрат з інформаційно-технічного забезпечення розгляду справи в розмірі 37 грн., про що представити в апеляційний суд підтверджуючі документи.

Вимоги, викладені в ухвалі судді апеляційного суду Тернопільської області від 05 жовтня 2010 року виконані не були.

У зв'язку з цим апеляційну скаргу ОСОБА_1 вважати неподаною і повернути апелянту, роз'яснивши при цьому, що повернення апеляційної скарги не перешкоджає повторному зверненню із апеляційною скаргою, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для її повернення.

Керуючись ч.2 ст. 121, ч. 2 ст. 297 ЦПК України,

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу управління ОСОБА_1 вважати неподаною та повернути апелянту.

Ухвала може бути оскаржена в касаційному порядку безпосередньо до суду касаційної інстанції протягом двадцяти днів.

Суддя - підпис

З оригіналом згідно:

Суддя апеляційного суду Тернопільської області ОСОБА_2





Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація