Судове рішення #48873280


Ямпільський районний суд Сумської області

смт. Ямпіль, бул. Ювілейний, 8/2, 41200, (05456) 2-12-69


4-7/10

П О С Т А Н О В А

ІМ'ЯМ УКРАЇНИ

04 березня 2010 року Ямпільський райсуд

Сумської області

В складі : головуючого - судді - Селезньової В.І.

при секретарі -Савченко О.М.

з участю прокурора - Глух М.В.

Розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Ямпіль подання слідчого СВ Ямпільського РВ УМВС України в Сумській області ст. лейтенанта міліції Насоненко Є.В. про проведення обшуку в житловому приміщенні та господарських спорудах гр. ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканця АДРЕСА_1

ВСТАНОВИВ:

Як вбачається з подання слідчого, 17.08.2009 року, близько 21-00 години невстановлені особи, знаходячись в домоволодінні, розташованому за адресою: АДРЕСА_2, в якому мешкає ОСОБА_3, шляхом зламу навісних замків проникли до господарських будівель данного домоволодіння, звідки таємно від оточуючих викрали продукти харчування, чим завдали гр. ОСОБА_4 матеріальний збиток на загальну суму 395 грн..

В ході досудового слідства було встановлено, що вказаний злочин скоїли: ОСОБА_5 ІНФОРМАЦІЯ_2, ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_3, ОСОБА_6 ІНФОРМАЦІЯ_2, ОСОБА_7 ІНФОРМАЦІЯ_4.

Слідчий вважає , що під час вчинення злочину, ОСОБА_2, таємно викрав з домоволодіння потерпілого ОСОБА_3 належні йому речі і цінності, які мають значення для встановлення істини в кримінальній справі , які він може зберігати в житловому буди­нку чи господарських спорудах, де він проживає.

Суд, заслухавши думку слідчого, який підтримує дане подання та прокурора, а та­кож враховуючи, що є достатні підстави вважати, що в житловому будинку та господарсь­ких спорудах ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканця АДРЕСА_1 мо­жуть знаходитись речі й цінності здобуті злочинним шляхом, а також інші предмети, які мають значення для встановлення істини у справі.

Керуючись ст. 177 ч. 5 КПК України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Провести обшук в житловому будинку та господарських спорудах за місцем прожи­вання ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканця АДРЕСА_1

Постанова суду остаточна і оскарженню не підлягає.

Суддя Ямпільського районного суду В.І Селезньова




З постановою ознайомлений « »______ 2010 року




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація