Судове рішення #49001545

Справа № 2а/0614/26/11

У Х В А Л А

"28" січня 2011 р. суддя Малинського районного суду Житомирської області Тарасенко М. П. , при секретарі Хитрич Н.Я., розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні в м. Малині справу за позовом ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в Малинському районі Житомирської області про визнання дій відповідача неправомірними та зобов"язання провести перерахунок пенсії, -

В С Т А Н О В И В:

Відповідно до ст. 111 КАС України проведено попереднє судове засідання, під час якого врегулювати спір у порядку, визначеному частиною третьою цієї статті, не вдалося.

Уточнені позовні вимоги, вирішено питання про щодо осіб, які підлягають виклику у судове засідання, якими доказами кожна сторона буде обгрунтовувати свої доводи та заперечення.

Керуючись ст.ст. 111, 121 КАС України,-

У Х В А Л И В:

Призначити судовий розгляд в приміщені Малинський районний суд Житомирської області в м. Малині на 11 березня 2011 року на 9.00 годин, про що повідомити сторони. В судове засідання викликати сторони.

Суддя: ОСОБА_2



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація