Судове рішення #491254
Справа №1-14/2007р

Справа №1-14/2007р.                           ПОСТАНОВА

попереднього    розгляду

18 січня 2007 року      Іваничівський районний суд Волинської області

в складі: головуючого                                                           Г.М. Дильного

при секретарі                                                      Л.М. Кирилкж

з участю прокурора                                                ЮМ. Сєчки

розглянувши судовому засіданні в смт.Іваничі справу про обвинуваченняОСОБА_1 - ІНФОРМАЦІЯ_3 року народження уродженки с.Низкиничі Іваничівського району, жительки АДРЕСА_1 Іваничівського району, Волинської області раніше не судимої, одруженої, ІНФОРМАЦІЯ_1 Нововолинського УВКТ, освіта повна загальна середня,-

ВСТАНОВИВ:

Дана справа підсудна Іваничівському районному суду. Обвинувальний висновок складений відцовідно до вимог ст.223 КПК України.

Органи досудового слідства звинувачують ОСОБА_1 у вчиненні злочину передбаченого ст. 203 ч.І КК України, а саме ОСОБА_1 овинувачується в тому, що вона у своєму власному господарстві, яке розташоване вАДРЕСА_1 Іваничівського району Волинської області в ІНФОРМАЦІЯ_2 року незаконно займалася забороненим видом господарської діяльності, а саме виготовленням та збутом самогону.

Суд, ознайомившись матеріали кримінальної справи, а також дані про особу обвинуваченої, заслухавши думку прокурора про можливість звільнення від кримінальної відповідальності, заяву обвинуваченої, приходить до висновку про наявність достатніх підстав для закриття даної кримінальної справи.

Так, ОСОБА_1на вперше вчинила злочин невеликої тяжкості, позитивно характеризується по місцю проживання, щиро розкаюється у вчиненому, збитки не заподіяні, вину визнала повністю, запевняє, що подібного не повторить, а тому суд її дії розцінює як дійове каяття.

На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 7/2, 240, 244,255, 248 КПК України, ст.45 КК України, суд,-

ПОСТАНОВИВ

 

Кримінальну справу про обвинувачення ОСОБА_1 у вчиненні злочину передбаченого ст. 203.4.1 КК України закрити та звільнити її від кримінальної відповідальності у зв"язку із дійовим каяттям.

Стягнути зОСОБА_1 судові витрати    в користь держави в розмірі 235 грн.39 коп.

Речові докази по справі знищити.

На постанову може бути подана апеляція до апеляційного суду Волинської області протягом 7 діб з дня її винесення до апеляційного суду Волинської області через Іваничівський районний суд.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація