Судове рішення #49260292





ЛЬВІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД


УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


"04" серпня 2011 р. < Текст > № 66229/11/9104


           Суддя Львівського апеляційного адміністративного суду Глушко І.В., перевіривши апеляційну скаргу ОСОБА_1 на постанову Стрийського міськрайонного суду Львівської області від 04 квітня 2011 року у справі за позовом ОСОБА_1 до ВДАІ з ОАТ м.Стрия та АТІ при ГУ МВС України у Львівській області, начальника ВДАІ з ОАТ м.Стрия та АТІ при ГУ МВС України у Львівській області ОСОБА_2 про скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності,-

В С Т А Н О В И В :


Постановою Стрийського міськрайонного суду Львівської області від 04 квітня 2011 року відмовлено у задоволенні позову ОСОБА_1 до ВДАІ з ОАТ м.Стрия та АТІ при ГУ МВС України у Львівській області, начальника ВДАІ з ОАТ м.Стрия та АТІ при ГУ МВС України у Львівській області ОСОБА_2 про скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності.

Не погоджуючись із постановою суду першої інстанції від 04 квітня 2011 року ОСОБА_1 звернувся із апеляційною скаргою, в якій просить скасувати вказану постанову суду.

Згідно ч. 2 ст. 171-2 Кодексу адміністративного судочинства України рішення місцевого загального суду як адміністративного суду у справах з приводу рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень щодо притягнення до адміністративної відповідальності є остаточним і оскарженню не підлягає.

Отже, постанова Стрийського міськрайонного суду Львівської області від 04 квітня 2011 року, на яку подано апеляційну скаргу в апеляційному порядку не може бути оскаржена.

Таким чином, підстави для відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на постанову Стрийського міськрайонного суду Львівської області від 04 квітня 2011 року відсутні.

Зважаючи на викладене, керуючись ч.2 ст. 171-2, ч.1 ст. 185, ч.4 ст. 189 КАС України,-

У Х В А Л И В :


У відкритті апеляційного провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на постанову Стрийського міськрайонного суду Львівської області від 04 квітня 2011 року у справі за позовом ОСОБА_1 до ВДАІ з ОАТ м.Стрия та АТІ при ГУ МВС України у Львівській області, начальника ВДАІ з ОАТ м.Стрия та АТІ при ГУ МВС України у Львівській області ОСОБА_2 про скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності–відмовити.


Ухвала набирає законної сили з моменту її постановлення і може бути оскаржена, шляхом подання касаційної скарги, безпосередньо до суду касаційної інстанції протягом двадцяти днів після набрання нею законної сили.


Суддя І.В. Глушко











  • Номер: 2-а/1302/3088/11
  • Опис: стягнення допомоги як дитині війни
  • Тип справи: на адміністративну справу
  • Номер справи: 2а-156/11
  • Суд: Бродівський районний суд Львівської області
  • Суддя: Глушко І.В.
  • Результати справи: Винесено ухвалу про залишення ухвали (постанови) першої інстанції без змін, а апеляції - без задоволення
  • Етап діла: Розглянуто у апеляційній інстанції
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 16.02.2009
  • Дата етапу: 13.03.2014
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація