УХВАЛА
про залишення позовної заяви без руху
Справа № 2-а/1970/1831/11
30 червня 2011 року | м.Тернопіль |
Суддя Тернопільського окружного адміністративного суду Жук A.B., перевіривши виконання вимог ст.ст.105, 106 КАС України за позовною заявою управління праці та соціального захисту населення Теребовлянської районної державної адміністрації до підрозділу примусового виконання рішень відділу Державної виконавчої служби головного управління юстиції в Тернопільській області про скасування постанови про накладення штрафу, -
ВСТАНОВИВ:
До Тернопільського окружного адміністративного суду звернулось управління праці та соціального захисту населення Теребовлянської районної державної адміністрації із адміністративним позовом до підрозділу примусового виконання рішень відділу Державної виконавчої служби головного управління юстиції в Тернопільській області про скасування постанови про накладення штрафу ВП №26081417 від 22.06.2011.
Позовна заява не відповідає вимогам п. 6 ч. 1, ч. 2 ст. 106 КАС України, у відповідності до
яких:
- в позовній заяві зазначається, зокрема, перелік документів та інших матеріалів, що додаються, на підтвердження обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги;
- на підтвердження обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги, позивач зазначає докази, про які йому відомо і які можуть бути використані судом;
- до позовної заяви додаються її копії та копії всіх документів, що приєднуються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб.
Разом з тим, до позовної заяви не додано докази, на які позивач посилається як на підставу позовних вимог, зокрема: копію оскаржуваної постанови про накладення штрафу, а також інших доказів на які позивач посилається як на підставу позовних вимог.
Також до позовної заяви не додано її копії та копії всіх доданих документів для відповідача по справі.
Крім того, відповідно до третього речення ч. З ст. 106 КАС України до позовної заяви,, додається також документ про сплату судового збору, крім випадків, коли його не належить сплачувати.
Відповідно до ч. 2 ст. 87 КАС України розмір судового збору, порядок його сплати і звільнення від сплати встановлюються законом.
Пунктом 3 Розділу VII «Прикінцеві і перехідні положення» КАС України передбачено, що:
1) судовий збір при зверненні до адміністративного суду сплачується у порядку, встановленому законодавством для державного мита;
2) розмір судового збору визначається відповідно до підпункту "б" пункту 1 статті З Декрету Кабінету Міністрів України "Про державне мито", крім випадків, встановлених підпунктом 3 цього пункту.
Відповідно до підпункту "б" пункту 1 статті 3 Декрету Кабінету Міністрів України "Про державне мито" встановлено державне мито в розмірі 0,2 неоподатковувваного мінімуму доходів громадян, що становить 3,40 гривень.
Пунктом 7) ст. 4 Декрету Кабінету Міністрів України "Про державне мито" передбачено, що від сплати державного мита звільняються органи праці та соціального захисту населення -позивачі та відповідачі - за позовами до суду щодо призначення і виплати всіх видів державної соціальної допомоги, компенсацій, виплат та доплат, установлених законодавством.
Оскільки подана позовна заява не стосується призначення і виплати всіх видів державної соціальної допомоги, компенсацій, виплат та доплат, установлених законодавством то позивач -управління праці та соціального захисту населення Теребовлянської районної державної адміністрації в даному випадку не звільняється від сплати державного мита, в зв'язку з чим позивачу слід сплатити судовий збір в розмірі 3,40 гривень на б/р 31111095700002, одержувач УДК у м. Тернопіль, 22090200, код одержувача 23588119, банк одержувача ГУДКУ в Тернопільській області, МФО 838012, призначення платежу: «судовий збір» та надати суду платіжний документ про сплату судового збору.
Відповідно до ч. 1 ст. 108 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без»-* додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.
Отже, суд приходить до висновку, що позовна заява підлягає залишенню без руху, а позивачу необхідно усунути недоліки позовної заяви, вказані в даній ухвалі.
На підставі викладеного, керуючись ст. 108 КАС України, -
УХВАЛИВ:
Позовну заяву управління праці та соціального захисту населення Теребовлянської районної державної адміністрації до підрозділу примусового виконання рішень відділу Державної виконавчої служби головного управління юстиції в Тернопільській області про скасування постанови про накладення штрафу - залишити без руху.
Надати строк для усунення недоліків позовної заяви до 12 липня 2011 року.
У разі невиконання вимог ухвали позовна заява буде вважатись неподаною і буде повернута заявникові.
Копію ухвали невідкладно надіслати позивачу.
Ухвала може бути оскаржена до Львівського апеляційного адміністративного суду через Тернопільський окружний адміністративний суд шляхом подачі апеляційної скарги протягом 5 днів з дня проголошення.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку на апеляційне оскарження, а у випадку подання апеляційної скарги, ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Суддя Жук А.В.