Судове рішення #493863
Справа №2-380/ 2007

Справа №2-380/ 2007

УХВАЛА

судового засідання

12 січня   2007 року Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області в складі:

головуючого судді Піцикевич І.Й.

при секретарі Грабар Л.І.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Дрогобич у приміщенні суду справу за позовом ОСОБА_1до ВАВТ „Львівобленерго" про захист прав споживача, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач ОСОБА_1 звернувся з позовом захист прав споживача до відповідача ВАТ „Львівобленерго" .

Позивач ОСОБА_1 заявив клопотання про закриття провадження в справі, посилається на те, що він відмовляється від позову, оскільки контролери відповідача діяли правомірно, він оскаржував їх дії тому, що в його сім'ї дуже скрутне матеріальне становище.

Представник відповідача Пінчак О.А. клопотання позивача підтримала, пояснила, що позивач вже укладав угоду про розтермінування сплати нарахованого йому боргу і в даний час між позивачем та відповідачем досягнуто згоду про порядок відшкодування заподіяної шкоди.

Оскільки відмова позивача від позову не суперечить чинному законодавству та не порушує нічиї законні права і інтереси, то суд визнає її.

Сторонам роз'яснено зміст ст. 206 ч. З ЦПК України.

Керуючись ст.ст. 174, 205 ч. 1 п. З ЦПК України, суд -

УХВАЛИВ:

Прийняти відмову від позову позивача ОСОБА_1та закрити провадження в справі за його позовом до ВАТ „Львівобленерго" про захист прав споживача.

Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Львівської області шляхом подання заяви про апеляційне оскарження ухвали протягом п'яти днів з дня її проголошення та наступної подачі апеляційної скарги протягом десяти днів з дня подачі заяви про апеляційне оскарження ухвали.

Суддя

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація