копія
№2 - 218/07 Р І Ш Е Н Н Я ІМ"ЯМ УКРАЇНИ
09.08.2007 року Старосинявський райсуд
Хмельницької області
в складі головуючого- судді Філоненко М.В.
при секретарі - Білань Г.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт.Стара Синява справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
В с т а н о в и в:
09.10.1999року позивач одружилась з відповідачем, від якого 10.05.2000року народила дочку ОСОБА_3 і 01.10.2001року – сина ОСОБА_4. В позовній заяві позивач стверджує, що з лютого місяця 2005року не проживає з відповідачем, через вживання ним спиртних напоїв, невиховання дітей та неутримання сімї, негідну його поведінку і вважає, що її перебування у шлюбі з відповідачем має лише формальний характер.
В судовому засіданні позивач підтримала позов і підтвердила причини розладнання сімейних стосунків з відповідачем, просить суд не надавати термін для примирення з ним, оскільки не бачить перспектив подальшого спільного з ним життя.
Відповідач в судове засідання не з’явився, подав заяву про розгляд справи без його участі і визнання ним позову.
Відповідно до ст.174 п.4 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд, за наявності для того законних підстав, ухвалює рішення про його задоволення.
Відповідно до ст.ст.110-112 Сімейного кодексу України позов про розірвання шлюбу може бути пред’явлений одним із подружжя, суд вживає заходів щодо примирення подружжя з’ясовує його фактичні взаємини та дійсні причини позову про розірвання шлюбу та постановляє рішення, про його розірвання якщо буде встановлено, що подальше спільне життя і збереження шлюбу може суперечити інтересам одного з подружжя та їх дітей.
В судовому засіданні позивач підтвердила та деталізувала зазначені нею в позові причини розірвання шлюбу, просить не давати строк для примирення оскільки не бачить ніякої можливості подальшого спільного життя та збереження шлюбних відносин і вважає, що лише формальне перебування її у шлюбі з відповідачем суперечить її інтересам та їх дітей.
На підставі викладеного та вважаючи на тривалий строк (з 2005року) непроживання подружжя разом однією сім’єю суд вважає позов підставним.
Керуючись ст.ст.110,112 Сімейного кодексу України, суд
Р і ш и в :
Розірвати шлюб між ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, та ОСОБА_2, 1979року народження зареєстрований 09.10.1999року Старосинявським райвідділом РАГС Хмельницької області, актовий запис №45.
Стягнути з ОСОБА_1 та ОСОБА_2 по 7,5грн. при отриманні ними свідотств про розірвання шлюбу.
Рішення суду може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Хмельницької області поданням протягом 10 днів після його проголошення заяви про апеляційне оскарження і протягом 20 днів після подання такої заяви – апеляційної скарги.
С У Д Д Я: -підпис ОСОБА_5
З оригіналом вірно
С У Д Д Я: