Судове рішення #495127
1 інстанція код суду 27 02

 

1 інстанція код  суду  27 02

справа    2а-157/07

 категорія  39

ПОСТАНОВА

ІМ'ЯМ  УКРАЇНИ (повна)

02  лютого  2007  року

Гагарінський  районний  суд  м.   Севастополя у  складі:   головуючого-судді:   Нестерук  В.В.

при  секретарі:                       Массалабової  Л.Ю.

розглянувши у судовому засіданні в залі суду в М.Севастополі цивільну справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до в/ч А-0235 про стягнення грошової компенсації за  неотриманий  продовольчий  пайок,   суд,   -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся до суду з адміністративним позовом до в/ч А-0235 про стягнення грошової компенсації за неотриманий продовольчий пайок в сумі 3625 гривень 60 копійок. Вимоги позивача мотивовані тим, що він проходив службу в ВМСУ, та перебував там на продовольчому забезпеченні. Згідно наказу МО України НОМЕР_1 позивач був звільнений в запас за станом здоров'я. Згідно до наказу ТВО командувача ВМСУ НОМЕР_2 позивач був виключений із списків ВМСУ та знятий зі всіх видів забезпечення. При звільненні позивачу не була виплачена грошова компенсація на суму 3625 гривень 60 копійки за неотриманий продовольчий пайок. Тому позивач і просить суд стягнути з відповідача на свою користь грошову компенсацію за неотриманий продовольчий пайок в сумі 3625 гривень   60  копійок.

В судове засідання представник відповідача не з'явився 2

рази будучи викликаний у суд належним чином. Тому суд вважає на

необхідне    розглянути    справу    у    його    відсутність.                        Позивач    на

позовних  вимогах  наполягає.

Вивчивши матеріали справи, вислухавши позивача, суд вважає, що  позовні   вимоги  не  підлягають   задоволенню  з  наступних  підстав:

Згідно п.2 Закону України „Про деякі заходи по економії бюджетних коштів" від 17 лютого 2000 року призупинено дію ч.2 ст. 9 Закону України „Про соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" у частині отримання військовослужбовцями грошової компенсації замість продовольчого пайка.

Відповідно п.З Закону України „Про деякі заходи по економії державних коштів" даний закон вступає в силу з дня його опублікування. Закон було опубліковано в „Урядовому Кур'єрі"     45    від    11    березня    2000    року.    Суд    вважає    що    позивач    до    11

 

березня 2000 року мав право на отримання грошової компенсації за неотриманий продовольчий пайок, а після вступу Закону в силу дане право зупинено. Щодо Постанови KM України від 28 жовтня 2004 року №1444, то вона має нижчу юридичну силу ніж Закон України „Про деякі заходи по економії бюджетних коштів" від 17 лютого 2000 року. Тому позивачу слід відмовити в задоволенні позову в повному обсязі. Так як позивач недоплатив при подачі позовної заяви судовий збір у розмірі 47 гривень 60 копійок, то цю  суму  слід  стягнути  з  позивача  на  користь   держави.

На підставі викладеного, керуючись п.2,3 Закону України „Про деякі заходи по економії бюджетних коштів" від 17 лютого 2000 року, ст.ст. 1, 2, 10-12, 23, 49, 51, 70, 71, 159, 160 КАС України,   суд,-

ПОСТАНОВИВ:

В   задоволенні   позову   ОСОБА_1   до   в/ч А-0235      про      стягнення      грошової      компенсації      за      неотриманий продовольчий     пайок     в     розмірі      3625      гривень      60      копійок відмовити.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави недоплачений судовій збір у розмірі 4 7 гривень 60 копійок.

Постанова суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо була подана заява про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений ст. 18 6 КАС України, постанова суду набирає законної сили після закінчення цього строку. Згідно зі ст. 186 КАС України заява про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції може бути подана протягом 10 днів з дня проголошення постанови. Апеляційна скарга на постанову суду подається протягом  2 0  днів  після  заяви  про  апеляційне  оскарження.

Постанова складено та надруковано власноручно, у нарадчій кімнаті,   в  єдиному  екземплярі.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація