Судове рішення #4956875

                  Справа № 3–337/09

                                         

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

              28 травня 2009 року  суддя Широківського районного суду Дніпропетровської області Леонідова О.В. , розглянувши в присутності правопорушника ОСОБА_1. матеріали справи, які надійшли до суду від ВДАІ з обслуговування Широківського району УМВС України в Дніпропетровській області про притягнення до адміністративної відповідальності  ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця Дніпропетровської області, мешканця АДРЕСА_1, працюючого слюсарем ВАТ “ІнГЗК”, українця, гр-на України в здійсненні правопорушення передбаченого ст. 122-2 КУпАП , права передбачені ст. 268 КУпАП роз’яснені, клопотань не надійшло,  -

В С Т А Н О В И Л А:

11 травня 2009 року о 12:20 год. водій ОСОБА_1., керуючи в смт Широке по вул.Леніна мопедом Дельта, б/н, не виконав вимогу працівника міліції про зупинку транспортного засобу, яка подавалася жезлом та дублюючим сигналом свистка. Тим самим порушив вимоги п. 2.4 Правил дорожнього руху України.

Правопорушник вину визнав. Щиро розкаявся. Просить суд призначити йому штраф.              

Відповідальність за невиконання водієм вимоги працівника міліції про зупинку транспортного засобу передбачена ст.122-2 КУпАП.

З урахуванням скоєного, ступеня вини, особи правопорушника, його сімейного та матеріального стану, згідно ст. 34 КУпАП пом’якшуючою відповідальність обставиною є щире розкаяння, згідно ст. 35 КУпАП обставин обтяжуючих відповідальність не виявлено та відповідно до ст. 122-2 КУпАП призначити йому адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

Керуючись ст.ст. 284 ч. 1 п. 1, 122-2  КУпАП, -

П О С Т А Н О В И Л А:

Визнати гр. ОСОБА_1 винним у скоєні адміністративного правопорушення передбаченого ст. 122-2  КУпАП  та накласти адміністративне стягнення  у вигляді штрафу в розмірі 170 /сто сімдесят/ гривень в рахунок держави.  

  В порядку ст. 294 КУпАП  постанова судді у справах про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови .

Суддя

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація