Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #49695211


Справа № 357/11747/15-п

3/357/3536/15

П ОС Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

09.09.2015 року суддя Білоцерківського міськрайонного суду Київської області Верещак А. М. розглянувши матеріали, що надійшли з Білоцерківської виправної колонії №35, про притягнення до адміністративної відповідальності,

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1,уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина України, непрацюючого, проживаючого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3,- на підставі ст. 188 КУпАП , -

В С Т А Н О В И В:

15.06.2015 року о 07.45 год. у гр. ОСОБА_1, поблизу 1-ї дільниці Білоцерківської виправної колонії №35, біля будинку по вул..Калініна 14\2, намагався перекинути на територію охоронюваної зони два мобільних телефони,чим порушив ст.188 КУпАП.

Правопорушник в судове засідання не з’явився з невідомих суду причин. Про час та місце розгляду справи повідомлений належним чином.

Вина ОСОБА_1 у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.188 КУпАП, підтверджується матеріалами справи.

Згідно ст. 188 КУпАП, прихована від огляду передача або спроба передачі будь-яким способом особам, яких тримають у слідчих ізоляторах, установах виконання покарань, алкогольних напоїв, лікарських та інших засобів, що викликають одурманювання, а так само інших заборонених для передачі предметів -тягне за собою попередження або накладення штрафу від п'ятнадцяти до двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією заборонених предметів.

Призначаючи стягнення, суд враховує дані про особу правопорушника, характер вчиненого правопорушення, обставини його скоєння, обставини, що обтяжують і пом’якшують відповідальність за адміністративне правопорушення.

Виходячи з викладеного, керуючись ст. ст. 221, 276, 283, 284 КУпАП та відповідно до ст. 188 КУпАП, -

П О С Т А Н О В И В:

Визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 188 КУпАП, та накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу, в розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 340 гривень.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави судовий збір в розмірі 243,60 грн.

Мобільні телефони марки «Nokia» imei: 35880300/93560913 , «Motorola» imei: не проглядається та пляшку зі спиртом ємкістю 2 літра переданого на зберігання до відділу нагляду і безпеки Білоцерківської виправної колонії №35 - конфіскувати в дохід держави.

Постанова суду може бути оскаржена протягом десяти днів з дня винесення постанови, до апеляційного суду Київської області через Білоцерківський міськрайонний суд.


Суддя ОСОБА_2




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація