У Х В А Л А
Матеріали № 2 – 1116/2009
26 січня 2009 року
Суддя Шевченківського районного суду м. Львова Баєва О.І., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до ТзОВ «Трансуспіх», третя особа ОСОБА_2 про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, -
у с т а н о в и л а:
ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до відповідача про стягнення матеріальної шкоди, в сумі 37 032,97 грн. та моральної шкоди в сумі 5000 грн.
У відповідності до ст. 121 ЦПК України позовна заява повинна подаватись до суду із дотриманням вимог, передбачених ст. 119 ЦПК України.
Позивач пред’явила суду позов, який містить декілька вимог, кожна з яких має бути оплачена судовим збором, однак позивачем не було сплачено судовий збір за вимогу про відшкодування моральної шкоди в розмірі 17 грн., у відповідності до ст. 3 Декрету Кабінету Міністрів України „Про державне мито”.
Оскільки встановлено, що позовна заява подана до суду з порушенням вимог ст. 119 ЦПК України, вважаю, що її слід залишити без руху, надавши позивачу строк для усунення недоліків, а саме слід в повному розмірі сплатити судовий збір.
Керуючись ст. 119, 121 ЦПК України, -
у х в а л и л а:
позовну заяву ОСОБА_1 до ТзОВ «Трансуспіх», третя особа ОСОБА_2 про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, залишити без руху.
Надати позивачу строк до 10 лютого 2009 року для усунення недоліків, зазначених в мотивувальній частині ухвали.
Роз’яснити позивачу, що у випадку невиконання вимог ухвали позовна заява буде вважатись неподаною та їй повернута.
Ухвала остаточна, оскарженню не підлягає.
Суддя Баєва О.І.