Судове рішення #50068866


Святошинський районний суд міста Києва

м. Київ, вул. Жилянська, 142, 01032, "(044) 407-94-89. (044) 236-52-31"

Справа № 6-21/2010

УХВАЛА

23 лютого 2010 року суддя Святошинського районного суду м. Києва Лук'яненко Л.М. розглянувши в м. Києві подання Відділу Державної виконавчої служби Святошинського районного правління юстиції у м. Києві про примусове проникнення до житла, -

ВСТАНОВИВ:

До Святошинського районного суду м. Києва надійшло подання Відділу Державної виконавчої служби Святошинського районного правління юстиції у м. Києві про примусове проникнення до житла.

Враховуючи те. що подання не відповідало вимогам ст. 119 ЦПК України, суд виніс ухвал іро усунення недоліків в термін до 22 лютого 2010, а саме:

надати копію виконавчого провадження для встановлення того, які дії були вчинені Державним виконавцем для виконання рішення суду.

Проте до визначеного судом терміну вимоги суду не виконано, недоліки подання не усунуті.

Враховуючи вищевикладене вважаю, що є всі підстави для визнання подання неподаним та повернення його заявникові.

Керуючись сг.ст. 119, 121 ЦПК України, суддя -

УХВАЛИВ:

Подання Відділу Державної виконавчої служби Святошинського районного правління юстиції у м. Києві про примусове проникнення до житла - вважати неподаним та повернути даннику.

Ухвала може бути оскаржено до апеляційного суду м. Києва на протязі 5-ти днів шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження.

І

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається на протязі 10-ти днів після подання заяви на апеляційне оскарження.

Суддя

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація