Справа № 2/259-2009 р
Р І Ш Е Н Н Я
іменем України
24 квітня 2009 року. Шаргородський районний суд Вінницької області
в складі:
головуючого судді Дубчака А.Г.
при секретарі Рошак К.В.
за участю позивачки ОСОБА_1
відповідача ОСОБА_2
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Шаргороді в залі суду цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-
В С Т А Н О В И В :
26.03.2009 року ОСОБА_1 звернулася до суду із даним позовом, вказуючи, що ІНФОРМАЦІЯ_1 вона уклала із відповідачем шлюб, який був зареєстрований РАЦС Шаргородського району Вінницької області за актовим НОМЕР_1 . Від шлюбу мають ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 народження. Спільне життя з відповідачем не склалося і вже біля шести місяців вони однією сім’єю не проживають через те, несумісність характерів, непорозуміння одне одного, різні погляди на сімейне життя, втрату поваги одне до одного та бажання проживання в шлюбі, а тому вважає, що збереження шлюбу та подальше спільне проживання суперечить інтересам сім’ї і не уможливлює примирення і просить позов задоволити.
В попередньому судовому засіданні відповідач позовні вимоги визнав повністю і суду пояснив про те, що він згідний на їх задоволення, оскільки дійсно вони проживають в різних місцях і на примирення не згідні.
Заслухав сторони, оглянув матеріали справи в їх сукупності, суд приходить до висновку, що позовні вимоги слід задоволити повністю, поскільки:
згідно ст. 112 СК України, суд зґясовує фактичні взаємини подружжя, дійсні причини позову про розірвання шлюбу, бере до уваги наявність малолітньої дитини та інші обставини життя подружжя і постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них чи їхніх дітей.
В судовому засіданні встановлено, що сторони з ІНФОРМАЦІЯ_1 перебувають в шлюбі, зареєстрованому РАЦС Шаргородського району Вінницької області за актовим НОМЕР_1 ; спільно не проживають з листопада місяця 2008 року біля шести місяців; сім’я фактично розпалася остаточно так, як збереження шлюбу суперечить їхнім інтересам та інтересам їхньої неповнолітньої дитини.
Причинами розпаду сім’ї являються неприязненні стосунки між подружжям через несумісність характерів, непорозуміння одне одного, різні погляди на сімейне життя, втрату поваги одне до одного та бажання проживання в шлюбі.
На примирення сторони не згідні, а тому,-
Керуючись ст. 5-10, 13-15, 60, 79, 88, 130, 213-215, 218, ЦПК України, ст. ст.. 105, 110, 112 СК України, суд,-
В И Р І Ш И В :
Позов задовільнити повністю.
Шлюб між ОСОБА_2 та ОСОБА_1 , зареєстрований РАЦС Шаргородського району Вінницької області за актовим НОМЕР_1 - розірвати.
При отриманні свідоцтв про розірвання шлюбу стягнути держмито на користь держави з ОСОБА_2 в розмірі 10 гривень 00 копійок, з ОСОБА_1 в розмірі 7 гривень 00 копійок.
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду можна подати протягом 10-ти днів з дня його проголошення, а апеляційну скаргу протягом 20-ти днів з дня подачі заяви про апеляційне оскарження рішення суду.
Головуючий:
- Номер: 6/362/23/20
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-259/09
- Суд: Васильківський міськрайонний суд Київської області
- Суддя: Дубчак А.Г.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 18.12.2019
- Дата етапу: 14.04.2020
- Номер: 6/362/154/19
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-259/09
- Суд: Васильківський міськрайонний суд Київської області
- Суддя: Дубчак А.Г.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 18.12.2019
- Дата етапу: 18.12.2019