Судове рішення #50292529


Справа № 206/182/14-к

1-кс/206/10/14

У Х В А Л А


13 січня 2014 року слідчий суддя Самарського районного суду м.Дніпропетровська Маймур Г.Я, розглянувши клопотання слідчого СВ Самарського РВ Дніпропетровського МУ ГУМВС України в Дніпропетровській обл. Грищенко Н.М. про тимчасовий доступ до документів, слідчий суддя -


В С Т А Н О В И В:


13 січня 2014р. до Самарського районного суду м.Дніпропетровська із клопотанням про надання тимчасового доступу до документів, звернулась слідчий СВ Самарського РВ Дніпропетровського МУ ГУМВС України в Дніпропетровській обл. Грищенко Н.М.

Клопотання слідчим обґрунтовано тим, що 10.01.2014р. до чергової частини Самарського РВ звернулася ОСОБА_2 1962р.н, яка мешкає за адресою: АДРЕСА_1 з заявою про те, що 9.01.2014р. о 15год. 30хв. с приміщення СШ №98, розташованої по вул.Космонавтів 7а в м.Дніпропетровську невідома особа шляхом вільного доступу таємно викрала жіночу сумку заявниці, в якій знаходилися : гаманець з коштами в розмірі 800грн. та банківська картка на ім'я заявниці з конфіденційною інформацією, після чого з картки заволоділа грошовими коштами в розмірі 3700грн, що належать заявниці.

Під час досудового розслідування встановлено, що ОСОБА_2 має в ПАТ «КБ «ПриватБанк» пластикову картку ПАТ «КБ «ПриватБанк» НОМЕР_1, з якої згідно виписки виданої начальником відділення ПАТ «КБ «ПриватБанк» від 13.01.2014р. та 9.01.2014р. з банкомату самообслуговування КБ «Приватбанк» було зроблено транзакцію зняття грошових коштів на суму 3700грн.

Беручи до уваги вищевикладене та враховуючи, що в ході досудового слідства отримано точні дані про те, що під час проведення вказаної транзакції на відеокамеру спостереження, що розміщена в зазначеному банкоматі, зафіксовано особу, яка проводила 9.01.2014р. в період часу з 14год. до 17год. транзакцію по зняттю готівки з картки ПАТ «КБ «ПриватБанк» НОМЕР_1, що належить ОСОБА_2, з банкомату грошових коштів на загальну суму 3700грн, а також той факт, що інформація щодо руху грошових коштів на рахунку ОСОБА_2, по картці ПАТ «КБ «ПриватБанк» НОМЕР_1 з зазначенням точного часу транзакції, міститься в ПАТ «КБ «ПриватБанк», розташованого за адресою м.Дніпропетровськ, вул.Набережна Перемоги, 50, що мають значення речового доказу, з метою всебічного, повного і об'єктивного розслідування кримінального провадження, необхідно вилучити роздруківку руху коштів на картці ПАТ «КБ «ПриватБанк» НОМЕР_1, що належать ОСОБА_2, з зазначенням точного часу транзакції, а також фотографії особи, яка проводила вказану транзакцію та зафіксована на відеокамеру спостереження, що розміщена в зазначеному банкоматі, які становлять банківську таємницю.

Слідчий просила розглянути клопотання без її участі та надати тимчасовий доступ до роздруківки руху коштів по картці ПАТ «КБ «ПриватБанк» НОМЕР_1, що належить ОСОБА_2, а також фотографію особи яка проводила вказану транзакцію 9.01.2014р. та зафіксована на відеокамеру спостереження, що розміщена в банкоматі САDN 2411, який що розташований в буд.21 магазину «Супутник» по вул.Роторній в м.Дніпропетровську в ПАТ «КБ «ПриватБанк», розташованого за адресою: м.Дніпропетровськ, вул.Набережна Перемоги, 50 та можливість їх вилучити.

Розглянувши клопотання та дослідивши надані матеріали в їх сукупності, слідчий суддя вважає за необхідне задовольнити клопотання про надання тимчасового доступу до документів.

У відповідності до ст.159 Кримінального процесуального кодексу України, тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, вилучити їх тобто здійснити їх виїмку.

Слідчий суддя постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.

В клопотанні слідчий вказав, що 10.01.2014р. до чергової частини Самарського РВ звернулася ОСОБА_2 1962р.н, яка мешкає за адресою: АДРЕСА_1 з заявою про те, що 9.01.2014р. о 15год. 30хв. с приміщення СШ №98, розташованої по вул.Космонавтів 7а в м.Дніпропетровську невідома особа шляхом вільного доступу таємно викрала жіночу сумку заявниці, в якій знаходилися : гаманець з коштами в розмірі 800грн. та банківська картка на ім'я заявниці з конфіденційною інформацією, після чого з картки заволоділа грошовими коштами в розмірі 3700грн, що належать заявниці.

Врахувавши дійсні обставини викладені у клопотанні, слідчий суддя вважає клопотання обґрунтованим та таким, що підлягає задоволенню.

Такі висновки слідчого судді основані перед усім на тому, що як стверджує слідчий, в діях особи, є ознаки злочину, передбаченого ч.1 ст.185 КК України.

Зазначені обставини є підставою для задоволення клопотання слідчого про надання тимчасового доступу на отримання інформації.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст.159-166, 369, 370-376 КПК України, слідчий суддя -


У Х В А Л И В :


Клопотання слідчого СВ Самарського РВ ДМУ ГУМВС України в Дніпропетровській області Грищенко Н.М. та прокурора прокуратури Кравцова С.О. - задовольнити.

Зобов'язати надати слідчому Грищенко Н.М. та прокурору прокуратури Кравцову С.О. тимчасовий доступ до роздруківки руху коштів по картці ПАТ «КБ «ПриватБанк» НОМЕР_1, що належить ОСОБА_2, а також фотографію особи яка проводила вказану транзакцію 9.01.2014р. та зафіксована на відеокамеру спостереження, що розміщена в банкоматі САDN 2411, який що розташований в буд.21 магазину «Супутник» по вул.Роторній в м.Дніпропетровську в ПАТ «КБ «ПриватБанк», розташованого за адресою: м.Дніпропетровськ, вул.Набережна Перемоги, 50 та можливість їх вилучити.

Ухвала суду діє протягом одного місяця з дня її постановлення.

Ухвала судді є остаточною і відповідно до ст. 309 КПК України оскарженню не підлягає.



С Л І Д Ч И Й СУ Д Д Я : Г. Я. Маймур


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація