Великоолександрівський районний суд
Херсонської області
СУДОВИЙ НАКАЗ
27 травня 2009 року Номер справи 2-н-97/09
Велика Олександрівка
Суддя Великоолександрівського районного суду Херсонської області Хомик І.І.
розглянувши заяву ЗАТ КБ “ПриватБанк” до ОСОБА_1 про стягнення кредитної заборгованості
відповідно до ст.ст. 3, 95, 96, 98 ЦПК України, ст.ст. 526, 527, 530, 1050, 1054 ЦК України
НАКАЗУЮ:
1. Стягнути з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1., АДРЕСА_1, ідентифікаційний код НОМЕР_1, паспорт серії НОМЕР_2
на користь ЗАТ КБ “ПриватБанк”, АДРЕСА_2, код ЄДРПОУ 14360570, рах.№ 29092829003111 (для погашення заборгованості), рах. № 64993919400001 (для відшкодування судових витрат), МФО №305299 кредитної заборгованості в сумі 8305 грн. 41 коп. (вісім тисяч триста п»ять гривень 41 коп.)
1. Стягнути з боржника на користь стягувача п»ятдесят шість гривень 53 коп.
56 грн. 53 коп. судових витрат, що були останнім сплачені при подачі заяви.
3. Стягнути з боржника на користь держави судовий збір_____ грн. ____ коп.
4. Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.
Суддя І.І.Хомик
Згідно зі статтею 104 Цивільного процесуального кодексу України (далі - ЦПК України) боржник має право в разі заперечення проти вимог стягувача протягом десяти днів з дня отримання судового наказу подати заяву про його скасування.
Відповідно до статті 105 ЦПК України у разі ненадходження заяви від боржника протягом трьох днів після закінчення строку на її подання та за наявності даних про отримання боржником копії наказу судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред'явлення до виконання.
Заява боржника про скасування судового наказу, що подана в установлений строк, розглядається судом протягом п'яти днів з дня її надходження без судового розгляду і виклику сторін, про що постановляється ухвала, якої скасовується судовий наказ (стаття 106 ЦПК України).