Справа № 351/1759/13-п
Номер провадження №3/351/709/13
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
31 липня 2013 року м.Снятин
Суддя Снятинського районного суду Івано-Франківської області Бородовський С.О. розглянувши матеріали, які надійшли від Державної податкової інспекції в Снятинському районі Головного управління міндоходів в Івано-Франківській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жительки с. Стецівка, Снятинського району, працює: директор Стецівського СТ, с. Стецева Снятинського району,
за ст. 163-2 ч.1 КУпАП,-
В С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ст. 163-2 ч.1 КУпАП за наступних обставин: так вона працюючи директором Стецівського СТ, що в с. Стецева Снятинського району допустила порушення встановленого порядку ведення податкового обліку, а саме: несвоєчасно сплатила єдиний податок по терміну- 20.05.2013р., фактично сплатила-23.05.2013р., чим порушила вимоги п.57.1 ст.57 Податкового Кодексу України.
ОСОБА_1 в судовому засіданні вину свою визнала.
ЇЇ вина доказана протоколом про адміністративне правопорушення та актом камеральної перевірки податкової звітності з податку на прибуток від 08.07.2013р.
Перевіривши письмові матеріали справи приходжу до переконання про те, що ОСОБА_1 дійсно допустила правопорушення, передбачене ст.163-2 ч.1 КУпАП, оскільки несвоєчасно сплатила єдиний податок.
Відповідно до ст. 23 КУпАП адміністративне стягнення є мірою відповідальності і застосовується з метою виховання особи, яка вчинила адміністративне правопорушення, а також запобіганню вчиненню нових правопорушень.
Відповідно до ст. 33 КУпАП стягнення за адміністративне правопорушення накладається у межах, установлених цим Кодексом та іншими законами України. При накладенні стягнення враховуються характер вчиненого правопорушення, особа порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність.
Обставин, які б пом’якшували або обтяжували відповідальність ОСОБА_1 судом не встановлено.
Тому, керуючись ст.ст. 268, 283, 285 КУпАП , -
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ст. 163-2 ч.1 КУпАП та накласти на неї адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 102 грн.
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Івано-Франківської області протягом 10 днів з дня її винесення через Снятинський районний суд.
Суддя: підпис
Суддя Снятинського районного суду Бородовський С.О.