- Позивач (Заявник): Обласне комунальне підприємство "Донецьктеплокомуненерго"
- Відповідач (Боржник): Красноармійська об’єднана державна податкова інспекція Головного управління Державної фіскальної служби у Донецькій області
- Відповідач (Боржник): Красноармійська об'єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Донецькій області
- Позивач (Заявник): Відокремлений підрозділ "Виробнича одиниця обласного комунального підприємства "Донецьктеплокомуненерго" "Димитровтепломережа"
- Заявник апеляційної інстанції: Красноармійська об'єднана державна податкова інспекція Головного управління Державної фіскальної служби у Донецькій області
- Позивач (Заявник): Обласне комунальне підприємство "Донецьктеплокомуненерго"в особі відокремленого підрозділу "Виробнича одиниця обласного комунального підприємства "Донецьктеплокомуненерго" "Димитровтепломережа"
- Відповідач (Боржник): Красноармійська об'єднана державна податкова інспекція Головного управління Державної фіскальної служби у Донецькій області
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"19" жовтня 2015 р. справа №805/2376/15-а
приміщення суду за адресою: 84301, м. Краматорськ вул. Марата, 15
Суддя-доповідач Донецького апеляційного адміністративного суду Гайдар А.В., розглянувши апеляційну скаргу Красноармійської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області на постанову Донецького окружного адміністративного суду від 10 серпня 2015 року у справі № 805/2376/15-а за позовом обласного комунального підприємства «Донецьктеплокомуненерго» в особі відокремленого підрозділу «Виробнича одиниця обласного комунального підприємства «Донецьктеплокомуненерго» «Димитровтепломережа» до Красноармійської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Донецькій області про скасування рішення № 0004400506 від 26 березня 2015 року, -
ВСТАНОВИВ:
29 вересня 2015 року до Донецького апеляційного адміністративного суду надійшла адміністративна справа разом з апеляційною скаргою Красноармійської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області.
Ухвалою від 30 вересня 2015 року у зв'язку з виявленими недоліками апеляційної скарги, остання була залишена без руху, Красноармійській об'єднаній державній податковій інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області був встановлений строк, для усунення виявлених недоліків апеляційної скарги, протягом семи днів з наступного дня після отримання копії ухвали, шляхом надіслання до Донецького апеляційного адміністративного суду оригіналу квитанції про сплату судового збору в сумі 1720,95 грн.
16.10.2015 року на адресу ДААС надійшло клопотання в.о.начальника Красноармійської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області з проханням продовжити термін усунення недоліків апеляційної скарги на один місяць, оскільки для сплати судового збору потрібен певний час для отримання фінансування від розпорядників бюджетних коштів першого та другого рівнів.
За таких обставин вважаю необхідним продовжити Красноармійській ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області строк для усунення зазначених недоліків апеляційної скарги.
Керуючись ст. 108, 187, ч. 3 ст.189 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
УХВАЛИВ:
Продовжити Красноармійській об'єднаній державній податковій інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області строк для усунення недоліків на один місяць, шляхом направлення на адресу Донецького апеляційного адміністративного суду оригіналу квитанції про сплату судового збору в розмірі 1720,95 коп.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя-доповідач А.В.Гайдар
- Номер:
- Опис: визнання протиправним та скасування рішення
- Тип справи: Адміністративний позов
- Номер справи: 805/2376/15-а
- Суд: Донецький окружний адміністративний суд
- Суддя: Гайдар Андрій Володимирович
- Результати справи:
- Етап діла: Направлено до апеляційного суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 16.06.2015
- Дата етапу: 28.12.2016
- Номер: 873/2849/15
- Опис: скасування рішення № 0004400506 від 25 березня 2015 року
- Тип справи: Адміністративна апеляційна скарга
- Номер справи: 805/2376/15-а
- Суд: Донецький апеляційний адміністративний суд
- Суддя: Гайдар Андрій Володимирович
- Результати справи:
- Етап діла: Повернуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 29.09.2015
- Дата етапу: 03.12.2015
- Номер: 873/4027/16
- Опис: скасування рішення № 0004400506 від 26 березня 2015 року
- Тип справи: Адміністративна апеляційна скарга
- Номер справи: 805/2376/15-а
- Суд: Донецький апеляційний адміністративний суд
- Суддя: Гайдар Андрій Володимирович
- Результати справи:
- Етап діла: Відмовлено у відкритті провадження: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 28.11.2016
- Дата етапу: 30.11.2016