Справа№2-23-2007 29 січня 2007 року
Заочне рішення
Іменем України
29 січня 2007 року Горохівський районний суд
Волинської області в складі:
головуючого Чонки В.В.
при секретарі Федонюк О.М.
за участю:
позивача ОСОБА_1 розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Горохові справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
встановив :
Сторони по справі зареєстрували свій шлюб ІНФОРМАЦІЯ_1 року в Пірванченській сільській раді Горохівського району Волинської області, актовий запис НОМЕР_1.
У шлюбі народилася дочка ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2 року народження.
В зв'язку з тим, що життя з відповідачем не склалося, так як він зловживає спиртними напоями, вчиняє сімейні скандали, створює неможливі умови для сумісного проживання, вихованням дочки не займається, ніякої матеріальної допомоги не надає, позивачка просить шлюб розірвати.
Відповідач у судове засідання не з"явився, хоча повідомлявся про час та місце слухання справи належним чином.
Суд вважає, що позов підставний і підлягає до задоволення.
Судом встановлено, що шлюб себе вичерпав у зв"язку з тим, що у подружжя різні інтереси, погляди на життя, різні думки щодо вирішення сімейних проблем, а також відповідач зловживає спиртними напоями, влаштовує сварки, не займається вихованням дитини. Судом було надано термін для примирення та врегулювання сімейних відносин. На даний час термін закінчився, і сторони не помирилися, тому подальше спільне життя подружжя та збереження шлюбу буде суперечити інтересам сторін, а тому шлюб слід розірвати. Дочку залишити при матері. Витрати
2
пов'язані з одержанням свідоцтва про розірвання шлюбу покласти на відповідача.
Керуючись ст. ст. 10, 60, 212, 215 ЦПК України, ст. 110,112 СК України, суд,-
вирішив :
Позов задовольнити.
Шлюб зареєстрований ІНФОРМАЦІЯ_1 року, актовий запис НОМЕР_2, у Пірванченській сільській раді Горохівського району Волинської області між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 розірвати.
Дочку залишити при матері. Витрати пов'язанні з одерженням свідоцтва про розірвання шлюбу в сумі 17 (сімнадцять) гривень покласти на ОСОБА_2.
Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений статтею 294 цього Кодексу, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасованої набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Головуючий : В.В.Чонка