Справа 5-16/09 р.
ПОСТАНОВА
10 березня 2009 року
Суддя Народицького районного суду Житомирської області Іваненко Т.В., з секретарем Божок Т.В., з участю прокурора Мамкути А.М., представника Овруцького МВ КВІ в Народицькому районі УДДУ ПВП в Житомирській області ОСОБА_1, розглянувши у відкритому судовому засіданні подання інспектора кримінально-виконавчої інспекції в Народицькому районі відносно ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки ІНФОРМАЦІЯ_2, українки, громадянки України, ІНФОРМАЦІЯ_3, не працюючої, не одруженої, мешканки ІНФОРМАЦІЯ_4, засудженої Народицьким районним судом 26 лютого 2008 року за ст.ст.297 , 75, 76 КК України до 1 року позбавлення волі із звільненням від відбування покарання з випробуванням та встановленням іспитового строку на 1 рік, про звільнення її від покарання,-
ВСТАНОВИЛА:
ОСОБА_2 26 лютого 2008 року засуджена Народицьким районним судом за ст.ст. 297 , 75, 76 КК України до 1 року позбавлення волі із звільненням від відбування покарання з випробуванням та встановленням іспитового строку на 1 рік.
02.03.2009 року надійшло подання інспектора кримінально-виконавчої інспекції в Народицькому районі про звільнення ОСОБА_2 від покарання у зв’язку із закінченням іспитового строку та виконанням покладених на неї обов’язків.
Засуджена ОСОБА_2 просить звільнити її від покарання.
Прокурор в задоволенні подання не заперечує.
Вислухавши представника кримінально-виконавчої інспекції, думку прокурора і враховуючи те, що іспитовий строк, встановлений ОСОБА_2 закінчився і за його період вона не скоїла нового злочину, виконала покладені на неї обов’язки, її слід звільнити від призначеного покарання.
Керуючись ст.78 КК України, ст.4081 КПК України, суддя, -
ПОСТАНОВИЛА:
Подання Овруцького МВ КВІ в Народицькому районі УДДУ ПВП в Житомирській області від 02.03.2009 року – задовольнити .
ОСОБА_2 звільнити від покарання, призначеного вироком Народицького районного суду від 26 лютого 2008 року у вигляді позбавлення волі на 1 рік із звільненням від відбування покарання з випробуванням та встановленням іспитового строку на 1 рік, у зв’язку із закінченням іспитового строку і виконанням покладених обов’язків.
На постанову може бути подана апеляція до апеляційного суду Житомирської області через Народицький районний суд протягом 7 діб з моменту її проголошення.
Суддя: